Қарағанды облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы
Бірлескен Қарағанды облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 наурыздағы N 14/05 қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 141 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 сәуірде N 2317 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 50-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 тамыздағы "Жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" N 40/04 қаулысы жойылсын.
3. Осы бірлескен Қарағанды облысы әкімдігі қаулысының және Қарағанды облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау ауыл шаруашылығын дамыту, жер қатынастары, табиғатты пайдалану мәселелерін үйлестіретін облыс әкімінің орынбасарына және облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы Қарағанды облысы әкімдігі және Қарағанды облыстық мәслихатының бірлескен қаулысы мен шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі
Б. Әбдішев
Қарағанды облыстық мәслихатының
сессия төрағасы
Г. Бижанова
Қарағанды облыстық
мәслихатының хатшысы
Б. Жұмабеков
Қарағанды облысы әкімдігінің 2013
жылғы 12 наурыздағы № 14/05 және
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 28 наурыздағы XIII
сессиясының №141 бірлескен каулысы
мен шешіміне қосымша
Жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері

Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Карагандинской области
Совместное постановление акимата Карагандинской области от 12 марта 2013 года N 14/05 и решение Карагандинского областного маслихата от 28 марта 2013 года N 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 апреля 2013 года N 2317.
В соответствии с пунктом 5 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Карагандинской области РЕШИЛ:
1. Установить минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Карагандинской области, согласно приложению.
2. Постановление акимата Карагандинской области от 23 августа 2012 года N 40/04 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование" отменить.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Карагандинской области и решения Карагандинского областного маслихата возложить на заместителя акима области, координирующего вопросы по развитию сельского хозяйства, земельных отношений, природопользования и на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии.
4. Настоящее совместное постановление акимата Карагандинской области и решение Карагандинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области
Б. Абдишев
Председатель сессии
Карагандинского областного маслихата
Г. Бижанова
Секретарь Карагандинского
областного маслихата
Б. Жумабеков
Приложение
к совместному постановлению
акимата Карагандинской области
от 12 марта 2013 года № 14/05
и решению XIII сессии
Карагандинского областного
маслихата
от 28 марта 2013 года № 141
Минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения и использования в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование