"Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2013 жылға арналған "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" 064 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру, бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2013 жылғы 8 қарашадағы № 65/09 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қарашада № 2426 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатты (Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 15-9.587 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес "Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2013 жылға арналған "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" 064 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру, бюджеттік инвестициялық жобаларын және концессиялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. "Қарағанды облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2013 жылға арналған бөлінетін "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалар мен концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оның сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" 003 бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын техникалық-экономикалық негіздемелерінің қажетті сараптамаларын жүргізу, сондай-ақ әзірлеу немесе түзетуді қаржыландыру, бюджеттік инвестициялық жобалар мен концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2013 жылғы 05 наурыздағы № 13/03 қаулысы жойылсын.

Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 064 "Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и финансов Карагандинской области" на 2013 год
Постановление акимата Карагандинской области от 8 ноября 2013 года № 65/09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2013 года № 2426. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо управления экономики и финансов Карагандинской области от 8 апреля 2016 года № 15-9.587)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 064 "Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и финансов Карагандинской области" на 2013 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление акимата Карагандинской области от 05 марта 2013 года № 13/03 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 003 "Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Карагандинской области" на 2013 год".

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі
Б. Әбдішев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2013 жылғы 08 қарашадағы
№ 65/09 қаулысына
қосымша
"Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің 2013 жылға арналған "Жергілікті
бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың
техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және
оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық
сүйемелдеу" 064 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты
есебінен жүзеге асырылатын техникалық-экономикалық
негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті
сараптамалар жүргізуді қаржыландыру, бюджеттік инвестициялық
жобаларын және концессиялық жобалардың тізбесі
№ р/с
Жобаның атауы
Жергілікті бюджеттiк инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеудi қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
"Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким Карагандинской области
Б. Абдишев
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 08 ноября 2013 года № 65/09
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки или корректировки, а также
проведение необходимых экспертиз технико-экономических
обоснований которых осуществляется за счет средств
распределяемой бюджетной программы 064 "Разработка или
корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов
и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение
концессионных проектов" государственного учреждения
"Управление экономики и финансов Карагандинской области"
на 2013 год
№ п/п
Наименование проекта
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов
(тысяч тенге)
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов
(тысяч тенге)
Объем финансирования консультативного сопровождения концессионных проектов
(тысяч тенге)
Государственное учреждение "Управление здравоохранения Карагандинской области"
1