2014 жылғы қаңтар-наурызында әскерге шақыру учаскесіне азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру және өткізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2013 жылғы 18 қарашадағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 2474 болып тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімі өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімі аппаратының басшысының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-15/1866 хаты).
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімі өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімі аппаратының басшысының 25.12.2014 N 4-15/1866 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" қаулысын жүзеге асыру мақсатында, Балқаш қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылғы қаңтарынан бастап наурызға дейін, тіркеуге тұратын жылы 17 жасқа толатын азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырсын.
2. Гүлшат, Саяқ кенттерінің әкімдері, ұйымдардың, оқу орындарының, пәтерлер меншік иелері кооперативтерінің басшыларына, "Қарағанды облысы Балқаш қалалық қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларының 1 қосымшасына сәйкес 1997 жылы туған азаматтардың тізімін шақыру учаскесіне тіркеуден өту үшін тапсыру ұсынылсын.
3. Білім беру ұйымдары мен басқа да ұйымдардың басшыларына әскерге шақыру жасына дейінгілердің медициналық комиссияға шақыру қағазын алған кезде медициналық куәландыруды өту және құжаттарды жинау үшін жұмыстан, оқудан босату ұсынылсын.
4. "Қарағанды облысы Балқаш қалалық қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі (Б.Ә. Алишев) 2014 жылғы 15 сәуірге дейін қала әкіміне 1997 жылы туған азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеу қортындысы жөнінде ақпарат берсін.

Об организации и проведении приписки граждан на воинский учет к призывному участку в январе-марте 2014 года
Решение акима города Балхаша Карагандинской области от 18 ноября 2013 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2013 года № 2474. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо руководителя аппарата акима города Балхаш Карагандинской области от 25 декабря 2014 года N 4-15/1866).
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо руководителя аппарата акима города Балхаш Карагандинской области от 25.12.2014 N 4-15/1866).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", во исполнение Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" и постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким города Балхаш РЕШИЛ:
1. С января по март 2014 года организовать приписку к призывному участку граждан, которым в год приписки исполняется 17 лет.
2. Рекомендовать акимам поселков, Гулшат, Саяк, руководителям организаций, учебных заведений, кооперативам собственников квартир представить списки граждан 1997 года рождения согласно приложению 1 Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", в республиканское государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Балхаш Карагандинской области" для прохождения приписки к призывному участку.
3. Рекомендовать руководителям организаций образования и иных организаций при получении допризывниками повесток на медицинскую комиссию освободить их от работы, учебы для прохождения медицинского освидетельствования и сбора документов.
4. Республиканскому государственному учреждению "Объединенный отдел по делам обороны города Балхаш Карагандинской области" (Алишев Б.А.) до 15 апреля 2014 года представить акиму города информацию об итогах приписки граждан 1997 года рождения к призывному участку.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Саягуль Жаксылыковна Жаксылыковаға жүктелсін.
6. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енеді.
Балқаш қаласының әкімі
Н. Аубакиров
КЕЛІСІЛДІ
"Қарағанды облысы Балқаш
қалалық қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген
бөлімі" республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
18 ноября 2013 жыл
Б.А. Алишев

5. Контроль за исполнением данного решения возложить на исполняющую обязанности заместителя акима города Балхаш Жаксылыкову Саягуль Жаксылыковну.
6. Настоящее решение вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш
Н. Аубакиров
СОГЛАСОВАНО
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Объединенный отдел по делам
обороны города Балхаш
Карагандинской области"
18 ноября 2013 года
Б.А. Алишев