Балқаш қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 49/02 "2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Балқаш қаласының кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесін, жұмыстардың түрлерін, нақты жағдайларын, көлемдерін және еңбекақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 48/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 желтоқсанда № 2480 болып тіркелді. Қаулының қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 4-15/19 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 10.01.2014 № 4-15/19 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасынындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабын, және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесіне сәйкес, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырудың тиімділігін арттыру мақсатында, жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды және табыс табуды, кедейшілікті еңсеруді, жұмыссыздық ауқымы мен деңгейін қысқартуды қамтамасыз ету үшін, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата города Балхаша от 24 декабря 2012 года № 49/02 "Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений города Балхаш, видов, конкретных условий, объемов и размера оплаты труда, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 5 декабря 2013 года № 48/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2013 года № 2480. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 10 января 2014 года № 4-15/19)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 10.01.2014 № 4-15/19).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в соответствии с Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях повышения эффективности организации общественных работ, для обеспечения временной занятостью и получения дохода безработными, преодоления бедности, сокращения масштабов и уровня безработицы, акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 49/02 "2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Балқаш қаласының кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесін, жұмыстардың түрлерін, нақты жағдайларын, көлемдерін және еңбекақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2115 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 12 (11974) "Балқаш өңірі", № 12 (1049) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысына, Балқаш қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 8 тамыздағы № 30/02 "Балқаш қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 49/02 "2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Балқаш қаласының кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесін, жұмыстардың түрлерін, нақты жағдайларын, көлемдерін және еңбекақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2385 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 102 (12064) "Балқаш өңірі", № 100 (1138) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған)  қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. В постановление акимата города Балхаша от 24 декабря 2012 года № 49/02 "Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений города Балхаш, видов, конкретных условий, объемов и размера оплаты труда, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2115, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" № 12 (11974), "Северное Прибалхашье" № 12 (1049) от 30 января 2013 года), внесено изменение постановлением акимата города Балхаша от 08 августа 2013 года № 30/02 "О внесении изменения в постановление  акимата города Балхаша от 24 декабря 2012 года № 49/02 "Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений города Балхаш, видов, конкретных условий, объемов и размера оплаты труда, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2385, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" № 102 (12064), "Северное Прибалхашье" № 100 (1138) от 18 сентября 2013 года) внести следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласының әкімінің орынбасары Жаксылыкова Саягуль Жаксылыковнаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енеді.
Қала әкімі                                 Н. Аубакиров
Балқаш қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 05 желтоқсандағы
№ 48/02 қаулысына
қосымша
Балқаш қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 49/02 қаулысына
қосымша
2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Балқаш қаласының кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесін, жұмыстардың түрлерін, нақты жағдайларын, көлемдерін және еңбекақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің атауы
Жылдық адам саны
Жұмыстардың түрлері және мөлшері
1
2
3
4
1
"Балқаш қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - ММ)
24
Құжаттарды тарату, айына 40 құжаттан астам
2
"Гүлшат кенті әкім аппараты" ММ
12
Айына 4000 шаршы метрден кем емес кентті көркейту, көгалдандыру және санитарлық тазарту
3
"Саяқ кенті әкім аппараты" ММ
12
Айына 3000 шаршы метрден кем емес кентті көркейту, көгалдандыру және санитарлық тазарту
4
"Балқаш қаласының мәслихат аппараты" ММ
4
Айына 40 құжаттан астам құжаттарды мұрағатқа тапсыруға, сессиялар және тұрақты комиссия хаттамаларын ресімдеуге көмек
5
"Балқаш қаласының жер қатынастары бөлімі" ММ
6
Айына 40 құжаттан кем емес құжаттарды өңдеу, тізілімдерді, хабарламаларды дайындау жұмысы
6
"Балқаш қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
16
Айына 60 құжаттан кем емес әлеуметтік төлемдерге құқығы бар азаматтарды анықтау мақсатында үйлерді аралау, тұрғын үй-тұрмыстық жағдайларын тексеру актісін жасауға көмек
7
"Балқаш қаласының құрылыс бөлімі" ММ
8
Айына 50 құжаттан кем емес саяжай және көлікжай алабын түгендеу, құжаттарды өңдеу
8
"Балқаш қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" ММ
28
Айына 60 кем емес құжаттарды өңдеу, көркейту, көгалдандыру және санитарлық тазарту
9
"Балқаш қаласының ішкі саясат бөлімі" ММ
8
Айына 40 құжаттан кем емес құжаттарды өңдеу, мұрағаттық құжаттармен жұмыс
10
"Балқаш қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ
8
Айына 40 кем емес жалпы-мәдени іс-шараларды жүргізуге көмек
11
"Балқаш қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" ММ және оның ішінде жалпы білім беру мектептері
49
Айына 60 кем емес іс-шараларды жүргізуге көмек, қоғамдық тәрбиеші
12
"Балқаш қаласының экономика және қаржы бөлімі" ММ
8
Айына 40 кем емес құжаттарды өңдеу
13
"Балқаш қаласының кәсіпкерлік бөлімі" ММ
4
Айына 40 астам құжаттарды өңдеу, құжаттарды жеткізу
14
"Балқаш қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" ММ
6
Айына 40 астам құжаттарды жеткізу, ақпараттарды жинақтау, ауылшаруашылық жануарларының қозғалысын есептеу және тіркеу
15
"Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Балқаш қалалық қазынашылық басқармасы" ММ
4
Айына 40 астам құжаттарды жеткізу, құжаттарды өңдеу
16
"Қазақстан Республикасы Қаржы министірлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Балқаш қаласы бойынша Салық басқармасы" ММ
40
Айына 50 құжаттамадан астам құжаттарды жеткізу, салық төлеу бойынша хабарламаларды тарату, толық төленбеген төлемнің алымы
17
"Қазақстан Республикасының Әділет министірлігі Қарағанды облысы Әділет департаментінің Балқаш қаласының Әділет басқармасы" ММ
20
Айына 40 құжаттардан астам әділет органдарында құжаттарды өңдеу жұмысы, формулярларды орналастыру
18
"Балқаш қаласының мемлекеттік мұрағаты" ММ
4
Айына 40 құжаттан кем емес мұрағаттық істерді жаңғырту, мұрағаттық құжаттармен жұмыс
19
"Қарағанды облысының Балқаш қалалық соты" ММ
20
Айына 40 құжаттан кем емес құжаттарды өңдеу, мұрағаттық құжаттармен жұмыс, қосалқы жұмыс
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министірлігінің Сот актілерін орындау комитетінің Қарағанды облысы сот актілерін орындау департаменті" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш аумақтық бөлімі" филиалы
20
Айына 40 құжаттан кем емес хабарламаларды тарату
21
"Қарағанды облысы Балқаш қаласының мамандандырылған әкімшілік соты" ММ
20
Айына 40 құжаттан кем емес хабарламаларды тарату
22
"Қарағанды облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті" ММ
4
Айына 20 құжаттан кем емес мұрағаттық құжаттармен жұмыс, шақыру қағаздарын тасу
23
"Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Балқаш қаласының ішкі істер бөлімі" ММ
42
Айына 40 құжаттан кем емес кіріс және шығыс құжаттарын тарату, номенклатуралық істерді тігу, қосалқы жұмыстар
24
"Балқаш қалалық прокуратурасы" ММ
6
Айына 20 құжаттан кем емес құжаттарды өңдеу және тіркеу
25
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Балқаш қалалық аумақтық инспекциясы" ММ
4
Айына 20 құжаттан кем емес құжаттарды өңдеу және тіркеу
26
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнің "Қарағанды облысы Балқаш қаласының қорғаныс iстерi жөніндегі біріктірілген бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
24
Айға кемiнде 40 шақыру қағаздарының Қазақстан республикасының қарулы күштер қатарына тіркеу және шақыру қағаздарын тасу
27
"Қалалық коммуналдық шаруашылық-2012" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiк
86
Айына 9000 шаршы метрден кем емес қаланы көркейту, қаланы көгалдандыру және санитарлық тазарту
28
Балқаш қаласы әкімдігі Балқаш қаласы білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (бұдан әрі - КМҚК)
4
Айына 20 кем емес мәдени – жалпы шараларды жүргізуге көмек
29
Қарағанды облысы әкімдігі Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облсыстық қан орталығы" КМҚК
4
Айына 20 кем емес құжаттарды өңдеу
30
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балқаш қаласының № 1 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (бұдан әрі - КМК)
7
Айына 20 құжаттан кем емес құжаттарды жеткізу, құжаттарды өңдеу
31
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әулеметтік қорғау министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Қарағанды облыстық филиалы
6
Айына 20 кем емес жәрдемақы және зейнетақы алушыларға шақыруларды тарату, мұрағаттық істерді жаңғырту
32
"Мал дәрiгерлiк бақылаудың комитетi және Қазақстан республикасының ауыл шаруашылығының министрлiгiнiң қадағалауын Балқаш аймақтық инспекция" ММ
4
Айына 20 кем емес құжаттарды өңдеу, қосалқы жұмыс, архивтік құжаттармен жұмыс
33
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігі Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Қарағанды облысы бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті" ММ
4
Айына 30 кем емес құжаттарды тарату және өңдеу
34
"Қарағанды облысының еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы" ММ
4
Айына 30 кем емес құжаттарды тарату және өңдеу
35
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің "Қазақавтожол" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Қарағанды облыстық филиалы
8
Айына 3000 шаршы метрден кем емес жолдарды көркейту және санитарлық тазартуға көмек
36
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің "Балқаш қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық–эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" ММ
4
Айына 20 кем емес құжаттарды өңдеу
37
"Ардагерлер ұйымы" республикалық қоғамдық бірлестігінің Балқаш қалалық филиалы
4
Айына 20 кем емес құжаттарды өңдеу
38
"Қазақстан Республикасы қоршаған ортаны қорғау министрлiгі экологиялық реттеу және бақылау комитетiнің Қарағанды облысы бойынша экология департаментi" ММ
4
Айына 20 кем емес құжаттарды өңдеу
39
Қазақстан Республикасының Әділет министірлігі тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің "Қарағанды облысы бойынша Жылжымайтын мүлік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Балқаш филиалы
4
Айына 20 кем емес құжаттарды өңдеу
40
"Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлары бойынша Қарағанды министрлiгiнiң төтенше жағдайлары бойынша департаменттiң Балқаш қаласының төтенше жағдайлары бойынша басқару" ММ
9
Айына 20 кем емес құжаттарды өңдеу
41
Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы "Балқаш қаласының № 3 емханасы" КМК
6
Айына 40 кем емес құжаттарды өңдеу
42
"Қазақмыс Корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы - "Балхаштүстімет" өндірістік бірлестігі
4
Айына 40 кем емес құжаттарды өңдеу
43
Қарағанды облысы бойынша экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаментiнің Балқаш аймағы бойынша қаржы полициясының ауданаралық бөлiмi
4
Айына 60 құжаттан кем емес мұрағаттық құжаттармен жұмыс, шақыру қағаздарын тарату
Барлығы

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Жаксылыкову Саягуль Жаксылыковну.
3. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата
города Балхаша
от 05 декабря 2013 года № 48/02
Приложение
к постановлению акимата
города Балхаша
от 24 декабря 2012 года № 49/02
Перечень
предприятий, организаций и учреждений города Балхаш, видов,
конкретных условий, объемов и размера оплаты работ, в которых
будут проводиться общественные работы в 2013 году
Наименование предприятий, организаций и учреждений
Количество человек в год
Виды и объем работ
1
2
3
4
1
Государственное учреждение (далее - ГУ) "Аппарат акима города Балхаша"
24
Разноска документов, свыше 40 документов в месяц
2
ГУ "Аппарат акима поселка Гулшат"
12
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка поселка не менее 4000 квадратных метров в месяц
3
ГУ "Аппарат акима поселка Саяк"
12
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка поселка не менее 3000 квадратных метров в месяц
4
ГУ "Аппарат маслихата города Балхаша"
4
Помощь в оформлении протоколов сессий и постоянных комиссий в подготовке документов к сдаче в архив свыше 40 документов в месяц
5
ГУ "Отдел земельных отношений города Балхаша"
6
Работа по подготовке реестров, уведомлений, обработка документов не менее 40 документов в месяц
6
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Балхаша"
16
Помощь в составлении актов обследования жилищно-бытовых условий, подворовый обход с целью выявления граждан, имеющих право на социальные выплаты не менее 60 документов в месяц
7
ГУ "Отдел строительства города Балхаш"
8
Обработка документов, инвентаризация гаражных и дачных массивов не менее 50 документов в месяц
8
ГУ"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Балхаша"
28
Обработка не менее 60 документов в месяц и благоустройство, озеленение и санитарная очистка
9
ГУ "Отдел внутренней политики города Балхаша"
8
Обработка документов, работа с архивными документами не менее 40 документов в месяц
10
ГУ "Отдел культуры и развития языков города Балхаша"
8
Помощь в проведении культурно-массовых мероприятий не менее 40 в месяц
11
ГУ "Отдел образования, физической культуры и спорта города Балхаш" и в том числе общеобразовательные школы города
49
Помощь в проведении мероприятий, общественный воспитатель не менее 60 в месяц
12
ГУ "Отдел экономики и финансов города Балхаш"
8
Обработка не менее 40 документов в месяц
13
ГУ "Отдел предпринимательства города Балхаш"
4
Обработка документов, доставка свыше 40 документов в месяц
14
ГУ "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Балхаш"
6
Учет и регистрация движения сельскохозяйственных животных, свод информации, доставка свыше 40 документов в месяц
15
ГУ "Балхашское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
4
Обработка документов, доставка свыше 40 документов в месяц
16
ГУ "Налоговое управление по городу Балхаш Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
40
Разноска извещений по уплате налогов, сбор недоимки, доставка свыше 50 документов в месяц
17
ГУ "Управление юстиции города Балхаша Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
20
Раскладка формуляров, работа по обработке документов в органах юстиции доставка свыше 40 документов в месяц
18
ГУ "Государственный архив города Балхаша"
4
Работа с архивными документами, реставрация архивных дел не менее 40 документов в месяц
19
ГУ "Балхашский городской суд Карагандинской области"
20
Вспомогательная работа, работа с архивными документами, обработка не менее 40 документов в месяц
20
Филиал "Балхашский территориальный отдел" Государственного учреждения Департамент по исполнению судебных актов Карагандинской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан"
20
Разноска извещений не менее 40 документов в месяц
21
ГУ "Специализированный административный суд города Балхаш Карагандинской области"
20
Разноска извещений не менее 40 документов в месяц
22
ГУ "Департамент уголовно-исполнительной системы по Карагандинской области"
4
Рассылка повесток, работа с архивными документами не менее 20 документов в месяц
23
ГУ "Отдел внутренних дел города Балхаша Департамента внутренних дел Карагандинской области"
42
Вспомогательные работы, подшивка номенклатурных дел, разноска входящих и исходящих документов не менее 40 документов в месяц
24
ГУ "Прокуратура города Балхаша"
6
Обработка и регистрация документов не менее 20 документов в месяц
25
ГУ "Балхашская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
4
Обработка и регистрация документов не менее 20 документов в месяц
26
Республиканское государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Балхаш Карагандинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
24
Рассылка повесток призыва и приписки в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан не менее 40 повесток в месяц
27
Товарищество с ограниченной ответственностью "Городское коммунальное хозяйство-2012"
86
Благоустройство, санитарная очистка и озеленение города не менее 9000 квадратных метров в месяц
28
Коммунальное государственное казенное предприятие (далее - КГКП) "Дворец школьников" акимата города Балхаш отдела образования, физической культуры и спорта города Балхаш
4
Помощь в проведении культурно-массовых мероприятий не менее 20 в месяц
29
КГКП "Областной центр крови" акимата Карагандинской области управления здравоохранения Карагандинской области
4
Обработка не менее 20 документов в месяц
30
Коммунальное государственное предприятие (далее - КГП) "Поликлиника № 1 города Балхаш" управления здравоохранения Карагандинской области
7
Обработка документов, доставка документов не менее 20 документов в месяц
31
Карагандинский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
6
Реставрация архивных дел, разноска приглашений получателям пособий и пенсий не менее 20 в месяц
32
ГУ "Балхашская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
4
Вспомогательная работа, работа с архивными документами, обработка не менее 20 документов в месяц
33
ГУ "Департамент по контролю и социальной защите Комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Карагандинской области"
4
Рассылка и обработка не менее 30 документов в месяц
34
ГУ "Управление по инспекции труда Карагандинской области"
4
Рассылка и обработка не менее 30 документов в месяц
35
Карагандинский областной филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казахавтодор" Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
8
Помощь в санитарной очистке и благоустройство дорог не менее 3000 квадратных метров в месяц
36
ГУ "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Балхаш" Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области
4
Обработка не менее 20 документов в месяц
37
Балхашский городской филиал Республиканского общественного объединения "Организация ветеранов"
4
Обработка не менее 20 документов в месяц
38
ГУ "Департамент экологии по Карагандинской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан"
4
Обработка не менее 20 документов в месяц
39
Балхашский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр недвижимости по Карагандинской области" Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
4
Обработка не менее 20 документов в месяц
40
ГУ "Управление по чрезвычайным ситуациям города Балхаша Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
9
Обработка не менее 20 документов в месяц
41
КГП "Поликлиника № 3 города Балхаш" акимата Карагандинской области управления здравоохранения Карагандинской области
6
Обработка не менее 40 документов в месяц
42
Филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" - Производственное объединение "Балхашцветмет"
4
Обработка не менее 40 документов в месяц
43
Межрайонный отдел финансовый полиции по Балхашскому региону Департамента по борьбе с экономической и коррупционной преступностью по Карагандинской области
4
Рассылка повесток, работа с архивными документами не менее 60 документов в месяц
Всего