"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы N 02/37 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 наурызда N 2257 болып тіркелді. Күші жойылды Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы № 12/18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 27.05.2013 N 12/18 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.С. Мадиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қ. әкімі                           Б.Д. Ахметов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 6 ақпандағы
N 02/37 қаулысымен
бекітілді
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте келесі негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірліктер: уәкілетті органдардағы жауапты тұлғалар, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе оларға бағынысты жүйелер;
2) мемлекеттік қызметті алушы – жеке тұлға;
3) уәкілетті орган – "Сәтбаев қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі.

Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течении длительного времени не могут посещать организации начального, основного, общего среднего образования"
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 6 февраля 2013 года N 02/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 марта 2013 года N 2257. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 мая 2013 года N 12/18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27.05.2013 N 12/18.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административных процедурах" от 27 ноября 2000 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течении длительного времени не могут посещать организации начального, основного, общего среднего образования".
2. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мадиеву М.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким г. Сатпаев                            Б.Д. Ахметов
Утверждено
постановлением акимата
города Сатпаев N 02/37
от 6 февраля 2013 года
Регламент государственной услуги
"Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
2) получатель государственной услуги - физическое лицо, не имеющее возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья (далее - получатель государственной услуги);
3) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Сатпаев".

2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызмет Сәтбаев қаласының орта білім беретін ұйымдарымен көрсетіледі (бұдан әрі – білім беру ұйымы), (байланыс мәліметтері осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген).
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі, "Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңдары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Арнаулы білім беру ұйымдары қызметінің үлгі ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 3 ақпандағы N 100 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің "Стационарлық емдеу-алдын алу, оңалту және басқа денсаулық сақтау ұйымдарында емдеу курсынан өтіп жатқан мүгедек балалар үшін оқу сабақтарын ұйымдастыру, оқу-тәрбие ұйымдарының мүгедек балаларды үйде оқытуда ата-аналарға көмек көрсету тәртібі туралы ережелерді бекіту туралы" 2004 жылғы 26 қарашадағы N 974 бұйрығы негізінде реттеледі.
5. Мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны білім беру ұйымының бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Алдын ала жазылу және жедел рәсімдеу қарастырылмаған.
9. Мемлекеттік қызметті алушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш алған сәттен бастап мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына жүгінеді және өтініш береді, білім беру ұйымының басшысына құжаттар пакетін ұсынады;
2) білім беру ұйымының басшысы құжаттарды тіркейді, мемлекеттік қызметті алушының қызметті алған күні көрсетілген тізімдемені береді;

2. Общие положения
2. Государственная услуга оказывается организациями среднего образования города Сатпаев (далее – организация образования), (контактные данные указаны в приложении 1 настоящего регламента).
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга регулируется на основании Законов Республики Казахстан от 27 июля 2007 "Об образовании", от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", постановления Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года N 100 "Об утверждении Типовых правил деятельности специальных организаций образования", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки", приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 974 "Об утверждении правил о порядке организации учебных занятий для детей-инвалидов, проходящих курс лечения в стационарных лечебно-профилактических, реабилитационных и других организациях здравоохранения, оказания помощи родителям в обучении детей-инвалидов на дому учебно-воспитательными организациями" (зарегистрирован в реестре нормативно-правовых актов N 3303).
5. Формой завершения государственной услуги являются приказ организации образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего регламента – 3 рабочих дня.
7. Государственная услуга оказывается на безвозмездной основе.
8. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 09.00 до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
9. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в организацию образования и подает заявление, предоставляет пакет документов руководителю организации образования;
2) руководитель организации образования регистрирует документы, выдает опись с отметкой о дне получения получателем государственной услуги;

3) білім беру ұйымының басшысы келіп түскен құжаттарды тексереді, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ресімдейді, бұйрық не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және мемлекеттік қызметті алушыға береді.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжат қабылдауды іске асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкер.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер тәртібінің (өзара іс-қимылдардың) сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы мынадай құжаттарды ұсынуы қажет:
1) медициналық көрсеткіштер бойынша мүгедек баланы үйде оқыту қажеттілігі туралы қорытынды: жергілікті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсету ұйымдарындағы Дәрігерлік-консультациялық комиссия береді;
2) мүгедек баланы үйде оқыту үшін білім беру бағдарламасы түрінің қорытындысы мен ұсынысы: тұрғылықты мекенжайы бойынша психологиялық–медициналық–педагогикалық консультация береді;
3) білім беру ұйымы директорының атына ата-ананың еркін нысанда жазған өтініші;
4) мемлекеттік қызметті алушы ата-аналарының біреуінің жеке басын куәландыратын құжаттарының көшірмесі;
5) мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттар көшірмесі;
6) мекенжай анықтамасы;
7) ата-аналардың жұмыс орнынан анықтама.
12. Мемлекеттік қызмет туралы ақпаратты Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, Сәтбаев даңғылы, 111, 2 қабат мекенжайы бойынша орналасқан "Сәтбаев қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінде және www.obrazovanie.satpaev-akimat.kz "Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары" бөлімінде алуға болады.
13. Мемлекеттік қызметті алушылардың құжаттары білім беру ұйымының басшысына тапсырылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға алатын күні белгіленген тізімдеме беріледі.
15. Қызмет көрсету нәтижесін беру мемлекеттік қызметті алушының заңды өкілінің жеке қатысуымен жүзеге асырылады.
16. Білім беру ұйымы осы регламенттің 11-тармағында қарастырылған құжаттар пакеті толық ұсынылмаған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тартылғаны туралы хабарлайды.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
білім беру ұйымының басшысы.
18. Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімнің) орындау мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдерінің) дәйектілігі мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.

3) руководитель организации образования проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания государственной услуги, подготавливает приказ либо мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
10. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организации образования, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы:
1) заключение о необходимости обучения на дому ребенка-инвалида по медицинским показаниям: выдается Врачебно-консультативной комиссией в организациях первичной медико-санитарной помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан по месту;
2) заключение и рекомендация типа образовательной программы для обучения на дому ребенка-инвалида: выдается Психолого-медико-педагогической консультацией по месту жительства;
3) письменное заявление в произвольной форме родителей на имя директора организации образования;
4) копии документов, удостоверяющие личность одного из родителей получателя государственной услуги;
5) копии документов, подтверждающие личность получателя государственной услуги;
6) адресная справка;
7) справка с места работы родителей.
12. Информацию о государственной услуге можно получить в государственном учреждении "Отдел образования, физической культуры и спорта города Сатпаев", расположенном по адресу: Карагандинская область, город Сатпаев, проспект Сатпаева 111, 2 этаж и на официальном сайте: www.obrazovanie.satpaev-akimat.kz в разделе "Стандарты оказания государственных услуг".
13. Документы получателей государственной услуги сдаются руководителю организации образования.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
15. Способ доставки результата оказания услуги - посредством личного посещения законных представителей получателя государственной услуги.
16. Организации образования при представлении неполного пакета документов, предусмотренного в пункте 11 настоящего регламента, извещают получателя государственной услуги об отказе с указанием причин.
17. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ): руководитель организации образования.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

19. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттер мен ҚФБ қиыснды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
20. Мемлекеттік қызметтің көрсетілуіне жауапты тұлға білім беру ұйымының басшысы болып табылады (бұдан әрі – лауазымды тұлға).
Лауазымды тұлға мемлекеттік қызметтің Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімдерде көрсетуді іске асыру мен сапасына жауапты болады.
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты
ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Сәтбаев қаласының орта білім беретін ұйымдарының байланыс деректері
N
Білім саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қызметті жүзеге асыратын білім беру ұйымының атауы
Орналасқан орыны, мекенжайы, байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
1.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "С. Сейфуллин ат. Гимназия" КММ
Сәтбаев қ., Комаров көшесі 11а, телефон 3-34-68, 3-32-00
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
2.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "Сәтбаев қаласының N 1 мектеп-гимназиясы" КММ
Сәтбаев қ., Наурыз көшесі 144, телефон 7-25-48, Ф.7-15-62
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
3.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "N 2 орта мектебі" КММ
Жезказган кенті, Ауезов көшесі 37А, телефон 2-23-20
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
4.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "Сәтбаев қаласының N 3 орта мектебі" КММ
Сәтбаев қ., Женис көшесі 17, телефон 7-15-81, Ф.7-24-88
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
5.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "Абай атындағы N 4 лицей - мектебі" КММ
Сәтбаев қ., Сәтбаев даңғылы 144 А, телефон 3-33-96, 4-18-07
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
6.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "N 5 орта мектебі" КММ
Сәтбаев қ., Бабыр би к. 5, телефон 4-07-18
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
7.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "N 7 орта мектебі" КММ

19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, указана в приложении 3 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель организации образования (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации начального,
основного среднего, общего среднего образования"
Контактные данные организаций образования города Сатпаев
N
Наименование организации образовании
Адрес, контактный телефон
1.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени С. Сейфуллина" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, улица Комарова 11 а, телефон 3-34-68, 3-32-00
2.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия N 1" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, ул. Наурыз 144, телефон 7-25-48
Ф. 7-15-62
3.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 2" акимата города Сатпаев
поселок Жезказган, ул. Ауэзова 37 А, телефон 2-23-20
4.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 3" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, ул. Победы 17, телефон 7-15-81,
Ф. 7-24-88
5.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей N 4 имени Абая" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, пр. Сатпаева 144 А, телефон 3-33-96,
Ф. 4-18-07
6.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 5" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, ул. Бабыр би 5, телефон 4-07-18
7.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 7" акимата города Сатпаев

Сәтбаев қ., Тәуелсіздік даңғылы 20, телефон 3-47-46
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
8.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "Сәтбаев қаласының N 10 орта мектебі" КММ
Жезказган кенті, Киров көшесі 13, телефон 2-64-39
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
9.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "N 12 орта мектебі" КММ
Жезказган кенті, Киров көшесі 12, телефон 2-63-30
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
10.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "N 14 орта мектебі" КММ
Сәтбаев қ., Наурыз көшесі 5, телефон 7-32-07, Ф.7-12-68
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
11.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "Сәтбаев қаласы N 15 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ
Сәтбаев қ., Ерден көшесі 217, телефон 3-19-75
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
12.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "Сәтбаев қаласы N 16 жалпы білім беретін орта мектебі" КММ
Сәтбаев қ., Сәтбаев даңғылы 154, телефон 4-00-11
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
13.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "N 17 негізгі мектебі" КММ
Сәтбаев селосы, Клубная 1, телефон 8 7102 76-97-34, 8 7105 95-20-20
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
14.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "Сәтбаев қаласы N 19 орта мектебі" КММ
Сәтбаев қ., Комаров көшесі 11, телефон 3-75-28
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
15.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "Сәтбаев қаласы N 25 орта мектебі" КММ
Сәтбаев қ., Комаров көшесі 12а, телефон 3-70-46
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
16.
Сәтбаев қаласының әкімдігі "N 27 орта мектебі" КММ
Сәтбаев қ., Наурыз көшесі 14а, телефон 7-65-61
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты
ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет
регламентіне 2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімнің) орындау мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдерінің) дәйектілігі
Негізгі үдеріс іс-әрекеттері (жұмыстар ағыны, барысы)
Іс-әрекет N (жұмыстардың барысы, ағыны)
1
2
3
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының басшысы
Іс-әрекет (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу
Құжаттарды қарау
Бұйрықты тіркеу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Мемлекеттік қызметті алған күні көрсетілген тізімдемені беру
Бұйрықты не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты шығару
Бұйрықты не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімдері
15 минут
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты
ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет
регламентіне 3 қосымша
ҚФБ әкімшілік іс әрекеттердің (үрдістердің) өзара әрекеті мен реттілік сипаттамасы

город Сатпаев, пр. Независимости 20, телефон 3-47-46
8.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 10" акимата города Сатпаев
поселок Жезказган, ул. Кирова 13, телефон 2-64-39
9.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 12" акимата города Сатпаев
поселок Жезказган, ул. Кирова 12, телефон 2-63-30
10.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 14" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, ул. Наурыз 5, телефон 7-32-07,
Ф. 7-12-68
11.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 15" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, ул. Ерден 217, телефон 3-19-75, 3-19-72, 3-19-73
12.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 16" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, пр. Сатпаева 154, телефон 4-00-11,
Ф. 4-00-09
13.
Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа N 17" акимата города Сатпаев
село Сатпаев, ул. Клубная 1, телефон 8 7102 76-97-34,
8 7105 95-20-20
14.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 19" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, ул. Комарова 11, телефон 3-75-28,
Ф. 3-34-49
15.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 25" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, ул. Комарова 12 а, телефон 3-70-46
16.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 27" акимата города Сатпаев
город Сатпаев, ул. Наурыз 14 а, телефон 7-65-63, 7-65-61
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации начального,
основного среднего, общего среднего образования"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Руководитель организации образования
Руководитель организации образования
Руководитель организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления
Рассмотрение документов
Регистрация приказа
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача описи с отметкой о дне получения государственной услуги
Издание приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
15 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации начального,
основного среднего, общего среднего образования"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий СФЕ