Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы N 03/03 "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы N 20/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 шілдеде N 2347 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 42/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 10.12.2013 № 42/03 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 91-ө "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысын іске асыру туралы" бұйрығына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы N 03/03 "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2159 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 ақпандағы N 8 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), оған Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы N 12/07 "Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы N 03/03 "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2319 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 мамырдағы N 20 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) өзгеріс енгізілген, келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          М. Бимағанбетов
Абай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 маусымдағы
N 20/01 қаулысына
қосымша
Абай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 қаңтардағы
N 03/03 қаулысына
қосымша
2013 жылға Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелері бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі
Ұйымдар, кәсіпорындар және мекемелер
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс, адам
Жұмыстардың ұзақтығы, ай
Айына қызметкерлер саны, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
"Абай-Көркем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

О внесении изменения в постановление акимата Абайского района от 17 января 2013 года N 03/03 "Об организации общественных работ на 2013 год"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 17 июня 2013 года N 20/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 июля 2013 года N 2347. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 10 декабря 2013 года № 42/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 10.12.2013 № 42/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 N 91-п "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Абайского района от 17 января 2013 года N 03/03 "Об организации общественных работ на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2159, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 февраля 2013 года N 8), в которое внесено изменение постановлением акимата Абайского района от 29 марта 2013 года N 12/07 "О внесении изменения в постановление акимата Абайского района от 17 января 2013 года N 03/03 "Об организации общественных работ на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2319, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 18 мая 2013 года N 20), следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Абайского района                     М. Бимаганбетов
Приложение
к постановлению акимата
Абайского района
от 17 июня 2013 года N 20/01
Приложение
к постановлению акимата
Абайского района
от 17 января 2013 года N 03/03
Перечень видов и объемов общественных работ по организациям, предприятиям и учреждениям Абайского района на 2013 год
Организации, предприятия и учреждения
Спрос в общественных работниках на год, человек
Продолжительность работ, месяц
Количество работников в месяц, человек
Виды и объемы общественных работ
Товарищество с ограниченной ответственностью "Абай-Көркем"

198
1
21
Ағаштарды отырғызу – 500 дана, көшеттерді отырғызу – 100 дана, гүлдерді отырғызу – 500 дана, ағаштарды көктемгі өңдеу – 7587 дана, ауданы 192340 шаршы метр аумағын жинау және тазалау, нөсерліктерді және нөсер құдықтарын тазарту – 218 дана
Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталық
6
2
1
Зейнетақыны қайта есептеу кездегі көмек – 25700 іс, мұрағаттық құжаттармен жұмыста – 14000 іс, курьерлік жұмыс – 660 хат
Абай ауданы бойынша салық басқармасы
16
2
5
Салық жинауға көмек – 16927 түбіртек
Абай аудандық қорғаныс ісі жөніндегі бөлім
10
2
2
Әскерге шақырылушылардың жеке істерін ресімдеуге көмек – 2500 іс, шақыру қағаздарын тарату – 1200 дана
Абай ауданының статистика бөлімі
5
2
1
Жеке кәсіпорындарды жағдаятты зерттеулерге көмек – 300 объект, ауыл шаруашылығы бойынша – 350 объект, мұрағаттық құжаттармен жұмыста – 150 папка, курьерлік жұмыс – 330 хат
Абай ауданының прокуратурасы
5
2
1
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 600 парақ, факстерді жөнелту – 240 парақ, мәтіндерді теру және басып шығару – 400 парақ, хат-хабарларды жеткізу – 330 хат
Абай аудандық соты
10
1
1
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 300 парақ, факстерді жөнелту – 120 парақ, шақыру қағаздарын тарату – 600 дана
Абай ауданының әдiлет басқармасы
31
1
3
Құжаттаудағы көмек – 2500 іс
Абай аудандық Ішкі істер басқармасы
10
2
2
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 1200 парақ, факстерді жөнелту – 650 парақ, мәтіндерді теру және басып шығару – 600 парақ, хат-хабарларды жеткізу – 660 хат
Абай ауданының N 2 аудандық соты
10
1
1
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 200 парақ, факстерді жөнелту – 100 парақ, шақыру қағаздарын тарату – 200 дана
Абай ауданының төтенше жағдайлар жөніндегі бөлімі
6
1
1
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 300 парақ, факстерді жөнелту – 120 парақ, мәтіндерді теру және басып шығару – 300 парақ, хат-хабарларды жеткізу – 330 хат
Абай ауданының әкімінің аппараты
6
2
1
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 300 парақ, факстерді жөнелту – 120 парақ, мәтіндерді теру және басып шығару – 200 парақ, хат-хабарларды жеткізу – 330 хат
Құрма ауылдық округі әкімінің аппараты
6
2
1
Ұзақтығы 13 километр су құбырының, ұзақтығы 6 километр кәріздің қызмет көрсетуіне көмек
Абай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6
2
1
Мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек – 500 папка
Абай ауданының жер қатынастары бөлімі
5
2
1
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 300 парақ, факстерді жөнелту – 120 парақ, мәтіндерді теру және басып шығару – 200 парақ
Қарағанды облысының түзету мекемелеріндегі заңдылықты бақылау бойынша арнайы прокуратура
6
1
1

198
1
21
Посадка деревьев - 500 штук, посадка кустарников - 100 штук, разбивка цветников - 500 штук, весенняя обработка деревьев - 7587 штук, уборка и очистка территории площадью 192340 квадратных метров, чистка ливневок и ливнеколодцев – 218 штук
Государственный центр по выплате пенсий
6
2
1
Помощь при пересчете пенсий – 25700 дела, в работе с архивными документами - 14000 дел, курьерская работа - 660 писем
Налоговое управление по Абайскому району
16
2
5
Помощь в сборе налогов – 16927 квитанции
Отдел по делам обороны Абайского района
10
2
2
Помощь в работе по оформлению личных дел призывников - 2500 дел, разноска повесток 1200 штук
Отдел статистики Абайского района
5
2
1
Помощь в конъюнктурных обследованиях индивидуальных предприятий – 300 объектов, по сельскому хозяйству - 350 объектов, в работе с архивными документами - 150 папок, курьерская работа - 330 писем
Прокуратура Абайского района
5
2
1
Помощь в работе с текущими документами - 600 листов, отправления факсов - 240 листов, набор и распечатка текстов - 400 листов, доставка корреспонденции – 330 писем
Абайский районный суд
10
1
1
Помощь в работе с текущими документами - 300 листов, отправления факсов - 120 листов, разноска повесток – 600 штук
Управление юстиции Абайского района
31
1
3
Помощь в документировании - 2500 дел
Управление внутренних дел Абайского района
10
2
2
Помощь в работе с текущими документами - 1200 листов, отправления факсов - 650 листов, набор и распечатка текстов - 600 листов, доставка корреспонденции – 660 писем
Районный суд N 2 Абайского района
10
1
1
Помощь в работе с текущими документами - 200 листов, отправления факсов - 100 листов, разноска повесток – 200 штук
Отдел по чрезвычайным ситуациям Абайского района
6
1
1
Помощь в работе с текущими документами - 300 листов, отправления факсов - 120 листов, набор и распечатка текстов - 300 листов, доставка корреспонденции – 330 писем
Аппарат акима Абайского района
6
2
1
Помощь в работе с текущими документами - 300 листов, отправления факсов - 120 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции – 330 писем
Аппарат акима Курминского сельского округа
6
2
1
Помощь в обслуживании водопровода протяженностью 13 километров, канализации протяженностью 6 километров
Отдел занятости и социальных программ Абайского района
6
2
1
Помощь в обработке архивных документов – 500 папок
Отдел земельных отношений Абайского района
5
2
1
Помощь в работе с текущими документами - 300 листов, отправления факсов - 120 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов
Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях Карагандинской области
6
1
1