2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 42/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 2497 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 91-ө "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысын іске асыру туралы" бұйрығына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырушы Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары, мекемелерінің тізімі, жұмыс түрлері мен көлемдері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға жұмыспен қамтылған жұмыссыздардың еңбек ақысының мөлшері Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақының мөлшерінде, толық емес жұмыс күні жағдайлардағы немесе икемді кесте бойынша жұмыс мүмкіндігімен бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға жұмыспен қамтылған азаматтардың еңбекақысын төлеу жергілікті бюджеттің қаражатынан жүргізілсін.

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 10 декабря 2013 года № 42/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2014 года № 2497. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 № 91-п "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений Абайского района, организующих общественные работы, виды и объемы работ согласно приложению.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан, с возможностью работы на условиях неполного рабочего дня или по гибкому графику.
3. Оплату труда граждан, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета.

4. Жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға "Абай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "Абай ауданының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі үлгі шарттарын жасасын.
5. Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы № 03/03 "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2159 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 ақпандағы № 8 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының, Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 12/07 "Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы № 03/03 "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2319 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 мамырдағы № 20 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының, Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 20/01 "Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы № 03/03 "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2347 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 маусымдағы № 29 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Абайского района", коммунальному государственному учреждению "Центр занятости Абайского района" заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 17 января 2013 года № 03/03 "Об организации общественных работ на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2159, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 февраля 2013 года № 8), постановление акимата Абайского района от 29 марта 2013 года № 12/07 "О внесении изменения в постановление акимата Абайского района от 17 января 2013 года № 03/03 "Об организации общественных работ на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2319, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 18 мая 2013 года № 20), постановление акимата Абайского района от 17 июля 2013 года № 20/01 "О внесении изменения в постановление акимата Абайского района от 17 января 2013 года № 03/03 "Об организации общественных работ на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2347, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 20 июля 2013 года № 29).

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсін.
7. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі
А. Елжасов
Абай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 42/03 қаулысына
қосымша
2014 жылға Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелері бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі
Ұйымдар, кәсіпорындар және мекемелер
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс, адам
1 адамның жұмысының ұзақтығы, ай
Айына қызметкерлер саны, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
"Абай-Көркем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района
А. Елжасов
Приложение
к постановлению
акимата Абайского района
от 10 декабря 2013 года № 42/03
Перечень
видов и объемов общественных работ по организациям,
предприятиям и учреждениям Абайского района на 2014 год
Организации, предприятия и учреждения
Спрос в общественных работниках на год, человек.
Продолжительность работ в году, месяц.
Количество работников в месяц, человек.
Виды и объемы общественных работ
Товарищество с ограниченной ответственностью "Абай - Көркем"

192
1,5
24
Көшелер мен кварталдар бойынша алаңы 192340 шаршы метр жол жиектемелері жанындағы қар мен қоқысты жинау, нөсерліктерді тазарту, жасыл жолақтарды жинау, жол жиектемелері мен ағаштарды ақтау, қарағайларды күту, гүлдерді суару, шөптер мен бұталарды кесу
Абай ауданы бойынша салық басқармасы
40
1,5
5
Мүлік, жер және транспорт салықтарын жинауға көмек – 3400 түбіртек, өткен жылдар қарыздарына хабарламаларды дайында және тарату
Абай ауданының қорғаныс ісі жөніндегі бөлімі
20
1,2
2
Әскерге шақырылушылардың жеке істерін ресімдеуге көмек – 2500 іс, шақыру қағаздарын тарату – 1200 дана
Абай ауданының прокуратурасы
20
1,2
2
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 600 парақ, факстерді жөнелту – 240 парақ, мәтіндерді теру және басып шығару – 400 парақ, хат-хабарларды жеткізу – 330 хат
Абай аудандық соты
20
1,2
2
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 300 парақ, факстерді жөнелту – 120 парақ, шақыру қағаздарын тарату – 600 дана
Абай аудандық әділет басқармасы
16
1,5
2
Құжаттаудағы көмек – 2500 іс, мұрағаттық жұмыс 891142 іс
Абай ауданының ішкі істер басқармасы
24
1,5
3
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 1200 парақ, факстерді жөнелту – 650 парақ, мәтіндерді теру және басып шығару – 600 парақ, хат-хабарларды жеткізу – 660 хат
Абай ауданының № 2 аудандық соты
8
1,5
1
Ағымдағы құжаттармен жұмыстағы көмек – 200 парақ, факстерді жөнелту – 100 парақ, шақыру қағаздарын тарату – 200 дана
Құрма ауылдық округі әкімінің аппараты
16
1,5
2
Ұзақтығы 13 километр су құбырының, ұзақтығы 6 километр кәріздің қызмет көрсетуіне көмек
Топар кенті округі әкімінің аппараты
24
1,5
3
Көшелер мен кварталдар бойынша алаңы 15 гектар жол жиектемелері жанындағы қар мен қоқысты жинау
"Абай ауданының әлеуметтік-экономикалық дамуына жәрдемдесу қоры" қоғамдық қоры
40
1,5
5
Шыршалар күтімі – 40 дана, ағаштарды көктемгі өңдеу- 40 дана, алаңы 0,1153 гектар аумағын жинау және тазалау, мешіт ғимаратында қызмет көрсету
"Қазпошта" акционерлік қоғамы Қарағанды облыстық филиалының Абай аудандық бөлімі
80
1,5
10
Абай ауданы елді мекендеріне хат-хабар тарату бойынша көмек
Барлығы
500

192
1,5
24
Уборка снега и мусора возле бордюр по улицам и кварталам площадью 192340 квадратных метров, чистка ливневок, уборка зеленой полосы, побелка деревьев и бордюр, уход за соснами, полив цветов, обрезка травы и кустарников.
Налоговое управление по Абайскому району
40
1,5
5
Помощь в сборе имущественного, земельного и транспортного налогов – 3400 квитанций, подготовление и раздача уведомлений на задолженность прошлых лет
Отдел по делам обороны Абайского района
20
1,2
2
Помощь в работе по оформлению личных дел призывников - 2500 дел, разноска повесток 1200 штук
Прокуратура Абайского района
20
1,2
2
Помощь в работе с текущими документами - 600 листов, отправления факсов - 240 листов, набор и распечатка текстов - 400 листов, доставка корреспонденции – 330 писем
Абайский районный суд
20
1,2
2
Помощь в работе с текущими документами - 300 листов, отправления факсов - 120 листов, доставка повесток – 600 штук
Управление юстиции Абайского района
16
1,5
2
Помощь в документировании - 2500 дел, архивная работа 891142 дела
Управление внутренних дел Абайского района
24
1,5
3
Помощь в работе с текущими документами - 1200 листов, отправления факсов - 650 листов, набор и распечатка текстов - 600 листов, доставка корреспонденции – 660 писем
Районный суд № 2 Абайского района
8
1,5
1
Помощь в работе с текущими документами - 200 листов, отправления факсов - 100 листов, доставка повесток – 200 штук
Аппарат акима Курминского сельского округа
16
1,5
2
Помощь в обслуживании водопровода протяженностью 13 километров, канализации протяженностью 6 километров
Аппарат акима поселка Топар
24
1,5
3
Уборка снега и мусора возле бордюр по улицам и кварталам площадью 15 гектар
Общественный фонд "Фонд содействия социально-экономическому развитию Абайского района"
40
1,5
5
Уход за елками - 40 штук, весенняя обработка деревьев - 40 штук, уборка и очистка территории площадью 0,1153 гектар, обслуживание здания мечети
Абайский районный отдел Карагандинского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
80
1,5
10
Помощь по доставке корреспонденции по населенным пунктам Абайского района
Итого
500