Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының № 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы 26 сессиясының № 26/260 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қаңтарда № 2518 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 23/216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.09.2024 № 23/216 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының № 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-9-137 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 шілдедегі № 26 (3927) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы № 14/145 "Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының № 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2222 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 наурыздағы № 14 (3965) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 20 маусымдағы № 17/179 "Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының № 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2358 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 шілдедегі № 29 (3980) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің (бұдан әрі - Ереже) 2 тармағының 4) тармақшасындағы ";" белгісі "." белгісіне ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года № 6/59 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи по Абайскому району"
Решение 26 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2013 года № 26/260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 января 2014 года № 2518. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 сентября 2024 года № 23/216
Сноска. Утратило cилу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.09.2024 № 23/216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года № 6/59 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-9-137, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 июля 2012 года № 26 (3927)), внесены изменения и дополнения решением 14 сессии Абайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года № 14/145 "О внесении изменений и дополнений в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года № 6/59 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2222, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 марта 2013 года № 14 (3965)), внесены изменения и дополнение решением 17 сессии Абайского районного маслихата от 20 июня 2013 года № 17/179 "О внесении изменений и дополнения в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года № 6/59 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2358, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 20 июля 2013 года № 29 (3980)), следующие изменения:
1) в подпункте 4) пункта 2 Правил оказания жилищной помощи по Абайскому району (далее - Правила) знак ";" заменить на знак ".";

2) Ереженің 2 тармағының 5) тармақшасы алынып тасталсын;
3) Ереженің 7 тармағындағы "жекешелендірілген үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі шаралар қолданылатын," сөздері алынып тасталсын;
4) Ереженің 8 тармағының 9) тармақшасындағы ";" белгісі "." белгісіне ауыстырылсын;
5) Ереженің 8 тармағының 10) және 11) тармақшалары алынып тасталсын;
6) Ереженің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туғындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы
Б. Жұмабеков
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Абай ауданының экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Муталяпова
23.12.13 г
"Абай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
З. Шакентаев
23.12.2013
Абай аудандық мәслихатының
26 сессиясының 2013 жылғы
23 желтоқсандағы
№ 26/260 шешіміне
қосымша
Абай ауданы бойынша
тұрғын үй көмегін
көрсету Ережесiне
1 қосымша
Тұрғын үй көмегін тағайындау жөнінде
Өтініш
Өтініш иесін қосқанда ___________________ адамнан тұратын менің
отбасыма тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді төлеу бойынша
шығындарды өтеуге жәрдемақы төлеуді өтінемін.
Мен және менің отбасымның мүшелері, заңды және жеке тұлғаларға
берілуі мүмкін табыстар жөнінде, ақпаратты ашуға өз рұқсатымызды
береміз.
Өтініш берушінің деректері:
Тегі, аты, әкесінің аты _____________________________________________
Жеке куәлігінің деректері ___________________________________________
(туған күні, нөмірі және жеке куәлігінің берілген күні)
Банк шоты _________________________ ЖСН _____________________________
Кіріс түрі (зейнетақы, еңбекақы, стипендия) _________________________
Өтініште көрсетілген басқа кірістерім жоқ.
Мекенжайы: қала (кент) ______________, көше ______________, үй ______
пәтер ______ телефон ___________________.
Меншігі ___________________________ Түрі ____________________________
(жеке, мемлекеттік)
Жалпы алаңы ______________ шаршы метр, бөлмелер саны ________________
Күні _____________________ Қолы _____________________
_____________________________________________________________________
(кесу сызығы)
Жалған ақпараттар мен дерексіз (жалған) құжаттарды бергені үшін
жауапкершілік туралы ескертілдім.
Өтініш берушінің қолы ____________________________
Өтініш __________ тіркеу нөмірі _______ саны ________ дана қоса
беріліп отырған құжаттармен 20 ___ жылғы "___"__________ қабылданды.
Құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты, қызметі
және қолы ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________

2) подпункт 5) пункта 2 Правил исключить;
3) в пункте 7 Правил слова: "стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме," исключить;
4) в подпункте 9) пункта 8 Правил знак ";" заменить на знак ".";
5) подпункты 10) и 11) пункта 8 Правил исключить;
6) приложение 1 Правил изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Б. Жумабеков
Секретарь Абайского
районного маслихита
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Абайского района"
Б. Муталяпова
23.12.13 г.
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Абайского района"
З. Шакентаев
23.12.13 г.
Приложение
к решению 26 сессии
Абайского районного маслихата
от 23 декабря 2013 года № 26/260
Приложение 1
к Правилам оказания жилищной
помощи по Абайскому району
Заявление
о назначении жилищной помощи
Прошу начислить моей семье, состоящей из _____________ человек,
включая заявителя, пособие по возмещению затрат по оплате содержания
жилья и потребление коммунальных услуг.
Я и члены моей семьи, даем свое разрешение на раскрытие
информации о доходах, которое может быть предъявлено юридическим и
физическим лицам.
Данные заявителя:
Фамилия, имя, отчество ______________________________________________
Данные удостоверения ________________________________________________
(дата рождения, номер и дата выдачи удостоверения)
Счет банка __________________________ ИИН ___________________________
Тип дохода (пенсия, заработная плата, стипендия) ____________________
Других доходов, указанных в заявлении не имею.
Адрес: город (поселок) ________, улица _______, дом ___, квартира ___
телефон ____________________.
Собственность _______________________ Тип ___________________________
(частное, государственное)
Общая площадь _______ квадратных метров, количество комнат __________
Дата _________________________ Подпись ______________________
_____________________________________________________________________
(линия отреза)
Предупрежден(а) об ответственности за предоставление ложной
информации и недостоверных (поддельных) документов.
Подпись заявителя _______________
Заявление __________________________ с прилагаемыми документами
в количестве ________ штук с регистрационным номером _______, принято
"___" ________ 20 __ года
Фамилия, имя, отчество, должность и подпись принявшего
документы ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________