2013 жылға арналған Нұра ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы N 166 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 сәуірде N 2307 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы N 240 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 27.03.2014 N 240 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7-бабының 3-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 қаулысына "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы", Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 маусымдағы N 869 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" қаулысымен енгізілген өзгерістеріне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Нұра ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2013 жылға арналған аудан бюджетінде қарастырылған сома көлемінде келесі әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын:
1) жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау - бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит.
2. Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпандағы N 20 "2012 жылға арналған Нұра ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-169 тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 7 сәуірдегі N 14 (5248) жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 қазандағы N 120 "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпандағы 2 сессиясының "2012 жылғы Нұра ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін кредит түрiнде ұсыну туралы" N 20 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 1959 тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 17 қарашадағы N 45 (5278) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района в 2013 году
Решение 17 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 20 марта 2013 года N 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 апреля 2013 года N 2307. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2014 года N 240
Сноска. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27.03.2014 N 240 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", с изменениями внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2012 года N 869 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района, в пределах суммы предусмотренной в бюджете района на 2013 год, следующие меры социальной поддержки:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
2) социальная поддержка для приобретения или строительства жилья - бюджетный кредит в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение Нуринского районного маслихата от 16 февраля 2012 года N 20 "О предоставлении в 2012 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-169, опубликовано в газете "Нұра" от 7 апреля 2012 года N 14 (5248)), решение Нуринского районного маслихата от 4 октября 2012 года N 120 "О внесении изменений в решение 2 сессии Нуринского районного маслихата от 16 февраля 2012 года N 20 "О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для покупки жилья специалистам, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района в 2012 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1959, опубликовано в газете "Нұра" от 17 ноября 2012 года N 45 (5278)).

3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Мұқышева
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданы экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
М.С. Мұхамеджанова
26 наурыз 2013 жыл

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии:                       Б. Мукушева
Секретарь районного маслихата:             Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Нуринского района
М.С. Мухамеджанова
26 марта 2013 год