Трудовой селолық округінің аумағында карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 қыркүйектегі N 43/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 қазанда N 2387 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 25 қазандағы N 51/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 25.10.2013 N 51/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі N 407 "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара мал арасында қарасан ауруы шығуына байланысты, Трудовой селолық округінің аумағында карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабында белгіленген, "Осакаров ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жануарлардың жұқпалы ауруының таралуына жол бермеу мақсатында, эпизоотия ошағында және қолайсыз пунктте ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу, қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралары өткізілсін.
3. "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ғалым Хамиұлы Оспановқа (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабымен көзделген шектеу іс-шараларының орындалуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асылбек Серікұлы Молдабаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі                   С. Аймақов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің
Осакаров аудандық аумақтық
инспекциясы" басшысы
Ғ. Оспанов
2013 жылдың 11 қыркүйегі

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Трудового сельского округа
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 11 сентября 2013 года N 43/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 октября 2013 года N 2387. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 25 октября 2013 года N 51/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 25.10.2013 N 51/01.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота, установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Трудового сельского округа.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Осакаровского района" в целях недопущения распространения заразного заболевания животных, достижения ветеринарно-санитарного благополучия в эпизоотическом очаге и неблагополучном пункте, провести необходимые ветеринарные мероприятия, установленные статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
3. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Осакаровская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" Оспанову Галыму Хамиевичу (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий по карантину, предусмотренных статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Молдабаева Асылбека Сериковича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района                  С. Аймаков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Осакаровская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
Г. Оспанов
11 сентября 2013 года