Шет ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 12/118 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда N 2328 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 22/190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 27.06.2018 № 22/190 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 379, 381, 383-баптарында белгіленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 19.03.2015 N 28/246 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Н. Шоқпаров
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Ә. Смағұлұлы
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 4 сәуірдегі
N 12/118 шешіміне
1-қосымша
Шет ауданның жерлерін аймақтарға бөлу
СХЕМАСЫ
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 4 сәуірдегі
N 12/118 шешіміне
2-қосымша
Жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары
Аймақ нөмірлері
Жер салығының ставкаларын жоғарылату (+), төмендету (-) пайыздары
І
+50
ІІ
+40
ІІІ
+25
ІV
+15
V
0

Об утверждении схемы зонирования земель и процентов повышения (понижения) ставок земельного налога Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 4 апреля 2013 года N 12/118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 мая 2013 года N 2328. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27 июня 2018 года № 22/190
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27.06.2018 № 22/190 (вводится в действие с 01.01.2019).
В соответствии со статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель Шетского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить проценты повышения (понижения) ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции согласно приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 19.03.2015 N 28/246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
Н. Шокпаров
Секретарь районного маслихата
А. Смагулулы
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 апреля 2013 года
N 12/118
СХЕМА
Зонирования земель Шетского района
Приложение 2
к решению районного маслихата
от 4 апреля 2013 года
N 12/118
Проценты повышения (понижения) ставок земельного налога
Номера зон
Проценты повышения (+), понижения (-) ставок земельного налога
І
+50
ІІ
+40
ІІІ
+25
ІV
+15
V
0