"2013 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 мамырдағы N 118 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі N 292 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 қазанда N 4521 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасының 2014 жылғы 14 қаңтардағы N 01-1/2-12/26 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасының 14.01.2014 N 01-1/2-12/26 хатымен).
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2013 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 мамырдағы N 118 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4448 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 21 мамырдағы "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағы мынадай мазмұндағы 6-тармақшамен толықтырылсын:
"6) осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес субсидияланатын гербицид түрлері және гербицидтерді жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) арналған субсидия нормалары.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р.С.Нұртаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                  Қ. Көшербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________А. Мамытбеков
2013 жылғы "20" қыркүйек
Қызылорда облысы әкімдігінің
2013 жылғы "23" қыркүйектегі N 292 қаулысына
қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің

О внесении дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 13 мая 2013 года N 118 "О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2013 год"
Постановление Кызылординского областного акимата от 23 сентября 2013 года N 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 октября 2013 года за N 4521. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Управление сельского хозяйства Кызылординской области от 14 января 2014 N 01-1/2-12/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Управление сельского хозяйства Кызылординской области от 14.01.2014 N 01-1/2-12/26).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие дополнения в постановление акимата Кызылординской области от 13 мая 2013 года N 118 "О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 4448, опубликовано 21 мая 2013 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести"):
пункт 1 указанного постановления дополнить подпунктом 6 следующего содержания:
"6) виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов, согласно приложению 6 к настоящему постановлению.";
дополнить приложением 6 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Нуртаева Р.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области             К. Кушербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ Мамытбеков А.
"20" сентября 2013 года
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "23" сентября 2013 года N 292
Приложение 6
к постановлению акимата Кызылординской области