"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 30 қарашадағы N 158 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда N 4548 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 қаңтардағы N 1-03-18/26М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 14.01.2014 N 1-03-18/26М хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексінің 106-бабының 2-тармағына және 108-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті 12 сессиясының N 61 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4372 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 200 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы  N 200 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 136 351 875 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 091 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 348 633 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111 897 443 мың теңге;
2) шығындар – 140 864 373 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 682 113 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5 429 626 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 747 513 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 245 920 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 245 920 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -10 440 531 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 440 531 мың теңге.";
4-тармақтың:
9), 14)-тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"9) елді мекендерді абаттандыруға – 2 145 656 мың теңге;";
"14) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттер үшін әлеуметтік көмек көрсетуге – 49 613 мың теңге";
5-тармақтың:
1), 2), 3), 4), 7), 8), 9), 10)-тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 30 ноября 2013 года N 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 декабря 2013 года за N 4548. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Кызылординской области от 14 января 2014 года N 1-03-18/26М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Кызылординской области от 14.01.2014 N 1-03-18/26М).
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 и пунктом 1 статьи 108 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 12 сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4372, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2012 года N 200, в областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2012 года N 200) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 351 875 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 091 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 348 633 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 897 443 тысяч тенге;
2) затраты – 140 864 373 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 682 113 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 5 429 626 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 747 513 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 245 920 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 245 920 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 440 531 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета       10 440 531 тысяч тенге.";
в пункте 4:
подпункты 9), 14) изложить в следующей редакции:
"9) на благоустройство населенных пунктов – 2 145 656 тысяч тенге;";
"14) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 49 613 тысяч тенге;";
в пункте 5:
подпункты 1), 2), 3), 4), 7), 8), 9), 10) изложить в следующей редакции:

"1) эпизотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 627 298 мың теңге;
2) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның ішінде:
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 68 781 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға – 22 754 мың теңге;
3) облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 396 157 мың теңге;
4) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға – 288 005 мың теңге;";
"7) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 112 156 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге – 59 524 мың теңге;
8) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 120 769 мың теңге;
9) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 459 383 мың теңге;
10) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 144 463 мың теңге;";
6-тармақтың:
7)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 202 459 мың теңге;";
7-тармақтың:
2), 5)-тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"2) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 3 500 514 мың теңге;";
"5) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 3 531 624 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
21-сессиясының төрағасы                    А. Тоғызбаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                       Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "30" қарашадағы
кезектен тыс 21 сессиясының
N 158 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2012 жылғы "6" желтоқсандағы
12 сессиясының N 61 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

"1) на проведение противоэпизоотических мероприятий – 627 298 тысяч тенге;
2) на предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
введение стандартов специальных социальных услуг – 68 781 тысяч тенге;
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях – 22 754 тысяч тенге;
3) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов – 396 157 тысяч тенге;
4) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 288 005 тысяч тенге;";
"7) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 112 156 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 59 524 тысяч тенге;
8) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 120 769 тысяч тенге;
9) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 459 383 тысяч тенге;
10) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 144 463 тысяч тенге;";
в пункте 6:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 202 459 тысяч тенге;";
в пункте 7:
подпункты 2), 5) изложить в следующей редакции:
"2) на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 3 500 514 тысяч тенге;";
"5) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 3 531 624 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
21 сессии Кызылординского
областного маслихата                   А. Тогызбаев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                   Б. Еламанов
Приложение
к решению внеочередной 21 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "30" ноября 2013 года N 158
Приложение 1
к решению 12 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "6" декабря 2012 года N 61
Областной бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2 595 281,0
029
Әдістемелік жұмыс
43 128,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 769,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 524,0
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
459 383,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 156,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 463,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
303 100,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 369 538,0
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
21 898,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 042,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 856,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 372 857,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 169 595,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
203 262,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 783 960,2
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
104 065,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 679 895,2
05
Денсаулық сақтау
28 348 338,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 640 918,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 246,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
290 156,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
94 042,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
110 920,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

2 595 281,0
029
Методическая работа
43 128,0
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
120 769,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
59 524,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
459 383,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
112 156,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
144 463,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
303 100,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 369 538,0
276
Управление по защите прав детей области
21 898,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
16 042,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 856,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 372 857,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 169 595,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
203 262,0
271
Управление строительства области
9 783 960,2
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
104 065,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
9 679 895,2
05
Здравоохранение
28 348 338,7
253
Управление здравоохранения области
23 640 918,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
94 246,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
290 156,0
006
Услуги по охране материнства и детства
94 042,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
110 920,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

14 147,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 624 739,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2 983 834,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
906 790,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 922,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
633 667,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 971,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
191 298,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
112 780,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
107 880,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
196 598,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
344 933,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
988 421,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23 929,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
86,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 346 959,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
238 966,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
868 526,0
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
9 394 647,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы

14 147,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 624 739,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 983 834,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
906 790,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 922,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
633 667,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 971,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
191 298,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
112 780,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
107 880,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
196 598,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
344 933,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
988 421,0
029
Областные базы спецмедснабжения
23 929,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
86,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 346 959,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
238 966,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
868 526,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
9 394 647,0
271
Управление строительства области

4 707 420,7
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 644 239,7
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
63 181,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 705 492,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 374 390,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146 080,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
208 570,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
195 041,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
306,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
399 382,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
507 074,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
299 917,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 781,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33 996,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 754,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
64 243,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
428 240,0
261
Облыстың білім басқармасы
128 336,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
128 336,0
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
180 620,0
005
Әлеуметтік оңалту
40 783,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
139 837,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
22 146,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
22 146,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 884 833,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы

4 707 420,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 644 239,7
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерских акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
63 181,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 705 492,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 374 390,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
146 080,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
208 570,0
003
Социальная поддержка инвалидов
195 041,0
007
Капитальные расходы государственного органа
306,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
399 382,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
507 074,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
299 917,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
68 781,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
33 996,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
22 754,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64 243,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
428 240,0
261
Управление образования области
128 336,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
128 336,0
276
Управление по защите прав детей области
180 620,0
005
Социальная реабилитация
40 783,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
139 837,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
22 146,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
22 146,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 884 833,0
271
Управление строительства области

3 813 687,0
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
169 280,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 719 861,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 695 334,0
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
127 390,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
101 822,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 071 146,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 598,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
85,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 989 165,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
781 030,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 081 242,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
541 634,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 141 813,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 468 579,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 410 857,0
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
181 495,0
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 483,0
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
136 960,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
328,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18 724,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 203 143,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 268,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
286 443,0
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
205 109,0
007
Театр және музыка өнерін қолдау

3 813 687,0
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
169 280,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 719 861,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 695 334,0
030
Развитие коммунального хозяйства
127 390,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
101 822,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 071 146,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
67 598,0
005
Капитальные расходы государственного органа
85,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 989 165,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
781 030,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
4 081 242,0
038
Развитие коммунального хозяйства
541 634,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 141 813,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 468 579,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 410 857,0
259
Управление архивов и документации области
181 495,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
25 483,0
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
136 960,0
005
Капитальные расходы государственного органа
328,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 724,0
262
Управление культуры области
1 203 143,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
44 268,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
286 443,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
205 109,0
007
Поддержка театрального и музыкального искусства

7 681 828,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
64 710,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 741,0
003
Жер қатынастарын реттеу
31 969,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 014 507,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 177,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
23 867,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
69 306,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
483 297,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
943,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
333 037,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 061,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
41 819,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5 691 415,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 832,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
252 190,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
900 529,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
533 359,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
306 139,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
243 234,0
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
49 748,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 384,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
1 864 688,0
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
627 298,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 418,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 369,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
58 341,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

7 681 828,0
251
Управление земельных отношений области
64 710,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
32 741,0
003
Регулирование земельных отношений
31 969,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 014 507,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
59 177,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
23 867,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
69 306,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
483 297,0
006
Охрана животного мира
943,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
333 037,0
013
Капитальные расходы государственного органа
3 061,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 819,0
255
Управление сельского хозяйства области
5 691 415,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
90 832,0
002
Поддержка семеноводства
252 190,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 600,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
900 529,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
533 359,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
306 139,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
243 234,0
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
49 748,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 384,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
1 864 688,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
627 298,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 418,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 369,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
58 341,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

14 804,0
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
113 155,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
518 642,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
99 685,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
880 666,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
880 666,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
30 530,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
30 530,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
394 630,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
143 378,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 981,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 149,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 649,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
13 599,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
251 252,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 701,0
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
172 850,0
003
Ақпараттық жүйелер құру
23 385,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 316,0
12
Көлiк және коммуникация
9 103 265,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 103 265,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 341,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 217 317,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
92 308,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
16 525,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 458 429,0
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 046 369,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

14 804,0
036
Повышение экономической доступности гербицидов
113 155,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
518 642,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
99 685,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
880 666,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
880 666,0
271
Управление строительства области
30 530,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
30 530,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
394 630,0
271
Управление строительства области
143 378,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
77 981,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 149,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 649,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
13 599,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
251 252,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
51 701,0
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
172 850,0
003
Создание информационных систем
23 385,0
004
Капитальные расходы государственного органа
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 316,0
12
Транспорт и коммуникации
9 103 265,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 103 265,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 341,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 217 317,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
92 308,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
16 525,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
3 458 429,0
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 046 369,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов