Қызылорда облысы Қазалы ауданы Қазалы қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 412 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылға 18 желтоқсандағы N 168 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қаңтарда N 4581 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы Қазалы ауданы Қазалы қаласының шекарасы (шегі) Қазалы қаласының әкімшілік аумағынан Қазалы қаласының шекарасына (шегіне) қосылатын жерлердің экспликациясы бойынша жалпы көлемі 717,5 гектарды қосу арқылы өзгертілсін.
2. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Қазалы ауданының әкімі Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі           Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезекті
22-сессиясының төрағасы             А. Тоғызбаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                Б. Еламанов
Қызылорда облысы әкімдігінің

Об изменении границ (черты) города Казалинск Казалинского района Кызылординской области
Постановление Кызылординского областного акимата от 18 декабря 2013 года N 412 и решение Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 января 2014 года за N 4581
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Изменить границы (черту) города Казалинск Казалинского района Кызылординской области путем включения административной территории города Казалинск общей площадью 717,5 гектаров по экспликации земель, включаемых в границы (черту) города Казалинск, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на акима Казалинского района Жаханова Б.Д.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области          К. Кушербаев
Председатель очередной
22-сессии Кызылординского
областного маслихата                 А. Тогызбаев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                  Б. Еламанов
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области