2013 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі N 193 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда N 4447 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы N 1518 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 28.01.2014 N 1518 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57-баптарына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
алған мамандығы бойынша еңбек өтілі мен тәжірибесі жоқ техникалық және кәсіптік білім, орта білімнен кейінгі ұйымдардың бітірушілері;
ұзаққа созылған (он екі ай және одан көп айлар) жұмыссыздықты бастан кешірген адамдар;
елу жастан асқан адамдар;
жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіптік оқуды бітірген жұмыссыздар;
отбасында бір де бір жұмыс істейтін адамы жоқ тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р. Рүстемовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі                     Н. Нәлібаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2013 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 17 апреля 2013 года N 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 мая 2013 года за N 4447. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28 января 2014 года N 1518
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28.01.2014 N 1518.
В соответствии статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат горда Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, на 2013 год:
молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
выпускники организаций технического и профессионального образования, после среднего образования, не имеющие опыта и стажа работы по полученной специальности;
лица, испытывающие длительную (двенадцать месяцев и более месяцев) безработицу;
лица старше пятидесяти лет;
безработные, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости;
лица из семей, не имеющих ни одного работающего.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рустемова Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда                     Н. Налибаев