"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 02 мамырдағы N 97 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 тамыздағы N 113 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 қыркүйекте N 4508 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 103 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 08.11.2017 № 103 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97-бабының 2-тармағына және "Тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 2314 Қаулысына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 02 мамырдағы N 97 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде нөмірі 4459 болып тіркелген, "Толқын" газетінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 51 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
1-тармақтың екінші абзацы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Шекті жол берілетін шығыстар үлесі отбасының (азаматтың) жиынтық табыстың 12 пайызы мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арал аудандық
мәслихатының кезекті он
тоғызыншы сессиясының төрағасы
К. Бедер
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Данабай

О внесении изменения в решение Аральского районного маслихата от 2 мая 2013 года N 97 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 14 августа 2013 года N 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 сентября 2013 года за N 4508. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 8 ноября 2017 года № 103
Сноска. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 08.11.2017 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 02 мая 2013 года N 97 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4459, опубликовано в газете "Толқын" от 19 июня 2013 года N 51) следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
второй абзац пункта 1 изложить в следующей новой редакции:
"Доля предельно допустимых расходов устанавливается в размере 12 процентов от совокупного дохода семьи (гражданина).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной
девятнадцатой сессии Аральского
районного маслихата
К. Бедер
Секретарь Аральского
районного маслихата
К. Данабай