2014 жылға арналған Қазалы ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қаңтарда № 4586 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Қазалы ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң 2013 жылғы 20 мамырдағы "2013 жылға арналған Қазалы ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 4462 болып тiркелген, 2013 жылғы 22 маусымда "Тұран-Қазалы" газетiнде жарияланған) N 119 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары Б.Жарылқапқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмiнiң
мiндетiн атқарушы С. Мақашов
Қазалы ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы "25" желтоқсандағы
N 394 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған Қазалы ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар.
2. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
3. Отбасында бірде-бір жұмыс істемейтін тұлғалар.
4. Бір жылдан ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар.
5. Техникалық және кәсіби білім беру орындарының түлектері.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Казалинского района на 2014 год
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 25 декабря 2013 года № 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 января 2014 года № 4586. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Казалинского района на 2014 год, согласно приложению к данному постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Казалинского района на 2013 год" N 119 от 20 мая 2013 года (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за N 4462, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 22 июня 2013 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Жарылкап Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района С. Макашов
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
от "25" декабря 2013 года N 394
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Казалинского района на 2014 год
1. Молодежь в возрасте от 21 до 29 лет.
2. Безработные лица, старше 50 лет.
3. Лица из семей, где нет ни одного работающего.
4. Лица, длительное время, более одного года не работающие.
5. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.