Шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Төңкеріс ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 24 қыркүйектегі N 3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қазанда N 4526 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы Төңкеріс ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 05 желтоқсандағы N 40 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды- Қызылорда облысы Шиелі ауданы Төңкеріс ауылдық округі әкімінің 05.12.2014 N 40 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3-тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес Төңкеріс ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы, Төңкеріс ауылдық округінің, Шеген Қодаманов ауылында ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Төңкеріс ауылдық округі әкімінің аппаратының бас маманы К. Мұсаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төңкеріс ауылдық округі әкімінің
уақытша міндетін атқарушы А. Қобланов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
министрлігінің Ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің Шиелі аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Ерғали Алпысбай Мұхамедқалиұлы
"24" қыркүйек 2013 жыл.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау Комитетінің
Қызылорда облысы бойынша департаменті
"Шиелі ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік мекемесі басшысының
уақытша міндетін атқарушы
__________ Садуақас Анафия Якудаұлы
"24" қыркүйек 2013 жыл.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима аульного округа Тункерис Шиелийского района Кызылординской области от 24 сентября 2013 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 октября 2013 года N 4526. Утратило силу решением акима аульного округа Тункерис Шиелийского района Кызылординской области от 05 декабря 2014 года N 40
Сноска. Утратило силу решением акима аульного округа Тункерис Шиелийского района Кызылординской области от 05.12.2014 N 40 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" аким Тункерисского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота в селе Шеген Кодаманова Тункерисского сельского округа, Шиелийского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарат акима Тункерисского сельского округа К. Мусаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Тункерисского сельского округа А. Кобланов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Шиелийская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
__________ Ерғали Алпысбай Мұхамедқалиұлы
"24" сентября 2013 год
Временно исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора по Шиелийскому
району Департамента Комитета государственного
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по Кызылординской области"
__________ Садуақас Анафия Якудаұлы
"24" сентября 2013 год