Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы N 9/116 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 наурызда N 2224 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2184 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2012 жылдың 29 желтоқсандағы № 218 - 219 - 220 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 119 074 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер бойынша – 48 544 409 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 796 583 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 977 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 47 765 105 мың теңге;
2) шығындар – 94 757 137 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 6 631 987 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 892 765 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 260 778 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 790 150 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 790 150 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 060 200 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 060 200 мың теңге.
2 - тармақта:
1) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «100» саны «92,7» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «12,4» саны «0» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «35,8» саны «18,6» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «100» саны «87,9» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «13,8» саны «12» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «40,2» саны «37,8» санымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
«Маңғыстау ауданына» «100» саны «0» санымен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
«Маңғыстау ауданына» «100» саны «51,4» санымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «100» саны «92,4» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «12,4» саны «0» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «36,6» саны «17,6» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2013 года N 9/116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 марта 2013 года за N 2224
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года  № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2184, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2012 года № 213 - 215) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2013 - 2015 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 98 119 074 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 48 544 409 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 796 583 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 977 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 47 765 105 тысяч тенге;
2) затраты - 94 757 137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 631 987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 892 765 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 260 778 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 790 150 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 790 150 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 060 200 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 060 200 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Бейнеускому району» цифры «100» заменить цифрами «92,7»;
«Мангистаускому району» цифры «12,4» заменить цифрой «0»;
«Тупкараганскому району» цифры «35,8» заменить цифрами «18,6»;
«Мунайлинскому району» цифры «100» заменить цифрами «87,9»;
«городу Актау» цифры «13,8» заменить цифрами «12»;
«городу Жанаозен» цифры «40,2» заменить цифрами «37,8».
в подпункте 2):
«Мангистаускому району» цифры «100» заменить цифрой «0».
в подпункте 3):
«Мангистаускому району» цифры «100» заменить цифрой «51,4».
в подпункте 5):
«Бейнеускому району» цифры «100» заменить цифрами «92,4»;
«Мангистаускому району» цифры «12,4» заменить цифрой «0»;
«Тупкараганскому району» цифры «36,6» заменить цифрами «17,6»;

«Мұнайлы ауданына» «100» саны «81,9» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «14,6» саны «13» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «39» саны «35,9» санымен ауыстырылсын.
4 - тармақта:
«5 199 918» саны «5 236 274» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «2 315 429» саны «2 351 785» санымен ауыстырылсын.
7-тармаққа келесі мазмұндағы абзац қосылсын:
тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық нысандарын күрделі жөндеуге.

«Мунайлинскому району» цифры «100» заменить цифрами «81,9»;
«городу Актау» цифры «14,6» заменить цифрами «13»;
«городу Жанаозен» цифры «39» заменить цифрами «35,9».
в пункте 4:
цифры «5 199 918» заменить цифрами «5 236 274»;
«Каракиянского района» цифры «2 315 429» заменить цифрами «2 351 785».
в пункте 7:
добавить абзац следующего содержания:
на капитальный ремонт объекта жилищно - коммунального хозяйства.

2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Облыстық
мәслихат хатшысы
Ж. Дәрменов                               Б. Жүсіпов
КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ш. Илмұханбетова
«27» ақпан 2013 ж. О
Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы
"27" ақпандағы № 9/116 шешіміне
1 - ҚОСЫМША
2013 жылға арналған облыстық бюджетр
Сан Сын Кіші сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                  Секретарь областного
маслихата
Ж. Дарменов                            Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Ш. Ильмуханбетова
«27» февраля 2013 г.
П Р И Л О Ж Е Н И Е 1
к решению областного маслихата
от 27 февраля 2013 года № 9/116
Областной бюджет на 2013 год
Кат. Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс. тенге

64 364
015
Қызметтiк жануарларды ұстауды ұйымдастыру
32 978
023
Қазақстан Республикасының шағын қалаларын жедел басқару орталықтарының бағдарламалық-ақпараттық кешендерін құру
570 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 017 591
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
15 000
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
1 002 591
04
Білім беру
16 603 675
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
49 458
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
49 458
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
124 933
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
7 784
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
117 149
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
912 209
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
912 209
261
Облыстың білім басқармасы
7 764 212
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 061
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
003
Арнайы бiлiм беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
613 939
005
Облыстық мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
22 670
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
320 787
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
235 777
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
90 349
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткiншектердi оңалту және әлеуметтiк бейiмдеу
33 332
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 748 523
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 210 503
029
Әдістемелік жұмыс
94 096
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105 213
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 654
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалiмдерiне және мектепке дейiнгi ұйымдардың тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының көлемiн ұлғайтуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер

64 364
015
Организация содержания служебных животных
32 978
023
Создание программно-аппаратных комплексов центров оперативного управления малых городов Республики Казахстан
570 000
271
Управление строительства области
1 017 591
003
Развитие объектов органов внутренних дел
15 000
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
1 002 591
04
Образование
16 603 675
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
49 458
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
49 458
253
Управление здравоохранения области
124 933
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
7 784
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
117 149
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
912 209
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
912 209
261
Управление образования области
7 764 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
60 061
002
Создание информационных систем
1 200
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
613 939
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
22 670
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
320 787
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
235 777
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
90 349
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
33 332
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 748 523
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 210 503
029
Методическая работа
94 096
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
105 213
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 654
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

333 737
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын iске асыру шеңберiнде кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру, даярлау және қайта даярлау
302 425
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 621
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
388 900
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 752 863
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттер
7 314 863
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
438 000
05
Денсаулық сақтау
17 618 081
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 984 504
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
75 671
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
203 425
006
Ана мен баланы қорғау жөнiндегi қызметтер
82 795
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
90 451
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
17 157
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесiнiң бұзылуынан және мiнез-құлқының бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
2 119 610
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
2 511 785
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
547 924
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттiк бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтiк жобаларды iске асыру
1 568
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
20 885
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрiлiк заттармен және мамандандырылған балалар және емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету
379 013
015
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
016
Азаматтарды елдi мекен шегiнен тыс жерлерде емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету

333 737
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
302 425
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
96 621
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
388 900
271
Управление строительства области
7 752 863
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 314 863
037
Строительство и реконструкция объектов образования
438 000
05
Здравоохранение
17 618 081
253
Управление здравоохранения области
11 984 504
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
75 671
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
203 425
006
Услуги по охране материнства и детства
82 795
007
Пропаганда здорового образа жизни
90 451
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
17 157
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими растройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
2 119 610
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 511 785
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
547 924
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
1 568
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
20 885
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
379 013
015
Создание информационных систем
1 200
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

22 107
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 002
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
27 948
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
216 510
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
60 910
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
87 117
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткiлiксiздiгi, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитетi жеткiлiксiз науқастарды, сондай-ақ бүйрегi транспланттаудан кейiнгi науқастарды дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
83 602
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
368 493
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргiзу үшiн вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
610 734
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
22 663
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
720 969
036
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
24 265
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейiнде жеңiлдiктi жағдайларда дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
50 813
046
Ақысыз медициналық көмектiң кепiлдендiрiлген көлемi шеңберiнде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
598 564
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
3 037 323
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 633 577
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 510 217
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
1 123 360
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 612 399
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 266 065
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
78 868
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
188 214
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
71 407
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
253 051
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету

22 107
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 002
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
27 948
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
216 510
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
60 910
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
87 117
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
83 602
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
368 493
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
610 734
029
Областные базы спецмедснабжения
22 663
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
720 969
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
24 265
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
50 813
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
598 564
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
3 037 323
271
Управление строительства области
5 633 577
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 510 217
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы занятости 2020
1 123 360
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 612 399
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 266 065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 868
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
188 214
003
Социальная поддержка инвалидов
71 407
004
Создание информационных систем
1 200
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
253 051
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах

52 262
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
249 630
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 264
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14 931
037
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының iс-шараларын iске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттерi
238 238
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100 000
261
Облыстың білім басқармасы
342 914
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
298 661
037
Әлеуметтік сауықтандыру
44 253
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 420
018
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсiпкерлiкке оқыту
3 420
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 609 640
261
Облыстың білім басқармасы
336 838
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елдi мекендердi дамытуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
306 673
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
30 165
262
Облыстың мәдениет басқармасы
67 184
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде елдi мекендердi дамытуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
67 184
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
212 979
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
212 979
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 005 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерiн жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 550 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 420 000
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
35 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 987 639
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер

52 262
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
249 630
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
18 264
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
14 931
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
238 238
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 000
261
Управление образования области
342 914
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
298 661
037
Социальная реабилитация
44 253
265
Управление предпринимательства и промышленности области
3 420
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
3 420
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 609 640
261
Управление образования области
336 838
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
306 673
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
30 165
262
Управление культуры области
67 184
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
67 184
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
212 979
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
212 979
271
Управление строительства области
4 005 000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 550 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 420 000
030
Развитие коммунального хозяйства
35 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 987 639
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

216 003
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 079 587
001
Жергiлiктi деңгейде кәсiпкерлiктi және өнеркәсiптi дамыту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
84 487
002
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
600
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
18 000
006
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
014
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде кредиттер бойынша проценттiк ставкаларды субсидиялау
522 300
015
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде шағын және орта бизнеске кредиттердi iшiнара кепiлдендiру
20 000
016
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде бизнестi жүргiзудi сервистiк қолдау
20 000
037
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының бюджетiне кәсiпкерлiктi қолдауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
212 830
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
212 830
271
Облыстың құрылыс басқармасы
555 000
051
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
405 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
150 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 854 677
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде инженерлiк инфрақұрылымын дамыту үшiн берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 130 644
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
417 378
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
306 655
14
Борышқа қызмет көрсету
419
257
Облыстың қаржы басқармасы
419
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

216 003
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 079 587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
84 487
002
Капитальные расходы государственного органа
600
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
18 000
006
Создание информационных систем
1 200
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
522 300
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
20 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
20 000
037
Целевые текущие трансферты бюджету города Жанаозен Мангистауской области на поддержку предпринимательства
200 000
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
213 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
212 830
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
212 830
271
Управление строительства области
555 000
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
405 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
150 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 854 677
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
2 130 644
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
417 378
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
306 655
14
Обслуживание долга
419
257
Управление финансов области
419
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета