Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы мәслихатының 2013 жылғы 18 наурыздағы № 14/141 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 наурызда № 2228 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 27 ақпандағы № 9/116 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2224 - нөмірімен тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтардағы 2192 - нөмірімен тіркелген, «Жаңаөзен» газетінде 2013 жылғы 18 наурыздағы 11-нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 12 969 548 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 322 170 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 177 549 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16 254 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 6 453 575 мың теңге;
2) шығындар – 13 261 349 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 291 801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 291 801 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 291 801 мың теңге».
2-тармақта:
1) тармақшасындағы:
«40» саны «37,8» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
«39» саны «35,9» санымен ауыстырылсын.
3-тармақ мына мазмұндағы 18 абзацпен толықтырылсын:
«Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдау.»

О внесении изменений и дополнения в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Жанаозен Мангистауской области от 18 марта 2013 года № 14/141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 марта 2013 года № 2228
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 февраля 2013 года № 9/116 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2224), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2192 от 10 января 2013 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 18 марта 2013 года за № 11) следующие изменений и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложению 1, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 969 548 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 322 170 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 177 549 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 254 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 453 575 тысяч тенге;
2) затраты – 13 261 349 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 291 801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 291 801 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 291 801 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «40» заменить цифрами «37,8»;
в подпункте 4):
цифры «39» заменить цифрами «35,9».
пункт 3 дополнить 18 абзацем следующего содержания:
«поддержка предпринимательства города Жанаозен.»

16 386
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 500
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
90 442
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
89 242
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
Теңге селосы әкімінің аппараты
27 634
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
27 634
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 459
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 175
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
28 495
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
28 495
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 740
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 755
Рахат кенті әкімінің аппараты
6 549
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6 549
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 549
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25 742
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 877
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 350
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
515
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19 908
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 908
02
Қорғаныс
10 474
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 474
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 474
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
25 322
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 322

16 386
002
Создание информационных систем
1 500
122
Аппарат акима района (города областного значения)
90 442
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
89 242
002
Создание информационных систем
1 200
Аппарат акима села Тенге
27 634
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
27 634
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25 459
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 175
Аппарат акима села Кызылсай
28 495
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
28 495
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21 740
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 755
Аппарат акима поселка Рахат
6 549
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6 549
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6 549
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25 742
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 877
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 350
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
515
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19 908
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19 908
02
Оборона
10 474
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 474
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 474
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
25 322
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 322

590 196
077
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
99 468
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
490 728
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
413 000
006
Маңғыстау облысы бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдау
200 000
033
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
198 000
034
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
15 000
15
Трансферттер
49 014
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
49 014
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
49 014
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-291 801
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
291 801
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
291 801
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
18 наурыздағы № 14 /141 шешіміне
2 қосымша
2013 жылға арналған әрбір ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ф.топ
Әкімші
Бағ.
Атауы
1
2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

590 196
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
99 468
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
490 728
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
413 000
006
Поддержка предпринимательства города Жанаозен
200 000
033
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
198 000
034
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
15 000
15
Трансферты
49 014
452
Отдел финансов района (города областного значения)
49 014
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
49 014
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-291 801
6. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
291 801
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
291 801
Приложение 2
к решению городского маслихата
от 18 марта 2013 года № 14/141
Перечень бюджетных программ в разрезе аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год
Ф.гр.
Адм.
Прог.
Наименование
1
2
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау

008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
027
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне