Ауыл әкімдеріне кандидаттарға таңдаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жай белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 04 шілдедегі № 336 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде № 2267 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 04.04.2018 № 190 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" № 555 Жарлығына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайлау комиссиялары және өзін - өзі басқару органдарымен бірлесіп белгіленген және осы қаулыға қоса беріліп отырған "Ауыл әкімдеріне кандидаттарға таңдаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілген үй - жайлар тізбесі" бекітілсін.
2. Сайлау комиссияларымен және жергілікті өзін - өзі басқару органдарымен бірлесіп бөлінген үй - жайда кандидаттардың таңдаушылармен кездесу кестесін жасақтасын және оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Жаңаөзен қаласы әкімінің аппарат басшысы (Д.Есенова) осы қаулының интернет - ресурста жариялануын жүзеге асырсын.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Д. Есеноваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
С. Трұмов
Келісілді:
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б.Базылов
04 шілде 2013 жыл
2013 жылғы 04 шілде № 336
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
қосымша
Ауыл әкімдеріне кандидаттарға таңдаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілген үй - жайлар тізбесі
1. Жаңаөзен қаласы - қалалық оқушылар шығармашылық үйінің мәжіліс залы, "Мұнайшы" мәдениет сарайының концерт залы.
2. Теңге ауылы - № 17 орта мектептің мәжіліс залы.
3. Қызылсай ауылы - № 4 орта мектептің мәжіліс залы.
4. Рахат ауылы - № 21 орта мектептің мәжіліс залы.

Об определении помещений для предоставления на договорной основе кандидатам акимы аула для встреч с выборщиками
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 04 июля 2013 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 июля 2013 года № 2267. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 4 апреля 2018 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 04.04.2018 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пункта 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Указа Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года за № 555 "О некоторых вопросах проведении выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить совместно с избирательной комиссией и органом местного самоуправления "Перечень об определении помещений предоставляемые на договорной основе кандидатам акимы аула для встреч с выборщиками".
2. Совместно с избирательной комиссией и органом местного самоуправления составить график встреч кандидатов акимы аула с выборщиками в выделенном помещении и обеспечить публикацию его в средствах массовой информации.
3. Руководителю аппарата акима города (Есеновой Д) обеспечить размещения данного постановления в интернет - ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Есеновой Д.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
С. Трумов
Согласовано:
Председатель Жанаозенской городской
избирательной комиссии
Б.Базылов
04 июля 2013 год
Приложение
к постановлению акимата
города Жанаозен
от 04 июля 2013 года № 336
Перечень об определении помещений предоставляемые на договорной основе кандидатам акимы аула для встреч с выборщиками
1. Город Жанаозен - актовый зал дома творчества школьников, концертный зал дворца культуры "Мунайшы".
2. Аул Тенге - актовый зал средней школы № 17.
3. Аул Кызылсай - актовый зал средней школы № 4.
4. Аул Рахат - актовый зал средней школы № 21.