Маңғыстау ауданының аумағында ауылдық округ және ауылдық округ құрамына кірмейтін ауыл әкімдерін сайлауды өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайларды беру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 15 шілдедегі № 242 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 2274 тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 07 шілдедегі № 220 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 07.07.2016 № 220 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау ауданының аумағында сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй - жайлар берілсін.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы қаулыны аудан әкімдігінің ресми сайтында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д.Сақтағановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Ж. Айтуаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
А.Аққұлов
15 шілде 2013 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 15 шілдедегі № 242
қаулысына қосымша
Маңғыстау ауданының аумағында сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй - жайлар
Село және селолық округтің атауы
Кездесу өткізілетін орындар
Шетпе селосы
1. "Н.Жұбаев" атындағы № 4 орта мектептің акт залы
2. Балалар өнер мектебінің акт залы
Сай Өтес селолық округі
Сай Өтес селолық клубы
Жыңғылды селолық округі
Жыңғылды мәдениет үйі
Отпан селолық округі
Тұщыбек негізгі орта мектебінің акт залы
Шайыр селосы
Шайыр мәдениет үйі
Тұщықұдық селолық округі
Тұщықұдық мәдениет үйі
Шебір селолық округі
Шебір селолық клубы
Қызан селолық округі
Қызан мәдениет үйі
Ақшымырау селолық округі
Ақшымырау селолық клубы
Жармыш селосы
Жармыш мәдениет үйі
Онды селосы
Онды мәдениет үйі
Ақтөбе селосы
Ұштаған мәдениет үйі

О предоставлении помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов акимов сельских округов и сел не входящих в состав сельского округа на территории Мангистауского района
Постановление Мангистауского районного акимата Мангистауской области от 15 июля 2013 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 июля 2013 года № 2274. Утратило силу постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 07 июля 2016 года № 220
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 07.07.2016 № 220 (вводится в действие со дня подписания)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению к настоящему постановлению предоставить помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов на территории Мангистауского района.
2. Государственное учреждение "Аппарат акима Мангистауского района" обеспечить публикацию настоящего постановления на официальном сайте районного акимата после его государственной регистрации в департаменте Юстиции Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Д. Сактаганова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района
Ж. Айтуаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мангистауской
районной избирательной комиссии
А. Аккулов
15 июля 2013 год
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского района
от 15 июля 2013 года № 242
Помещения, предоставляемые для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов на территории Мангистауского района
Наименование сел и сельских округов
Места проведения встреч
Село Шетпе
1.Актовый зал средней школы № 4 имени Н.Жубаева
2. Актовый зал "Детская школа искусств"
Сельский округ Сай Утес
Сельский клуб Сай Утес
Сельский округ Жынгылды
Дом культуры Жынгылды
Сельский округ Отпан
Актовый зал Тушыбекская сельская основная школа
Село Шайыр
Дом культуры Шайыр
Сельский округ Тущыкудук
Дом культуры Тущыкудук
Сельский округ Шебир
Сельский клуб Шебир
Сельский округ Кызан
Дом культуры Кызан
Сельский округ Акшымырау
Сельский клуб Акшымырау
Село Жармыш
Дом культуры Жармыш
Село Онды
Дом культуры Онды
Село Актобе
Дом культуры Уштаган