Әкімдіктің 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 38 "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 14 мамырдағы № 1051 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 маусымда № 4150 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 956 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 29.04.2014 № 956 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 16-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 38 "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-142 тіркелген, 2010 жылғы 23 ақпанда "Костанай" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақ келесі мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) Қостанай облысының аумағында Қостанай қаласының сыртында орналасқан арнайы білім беру ұйымдарының объектілеріне бару үшін мүгедек-балаларды және оларды жетелейтін тұлғаларды автомобиль көлігімен Қостанай қаласынан және кері тегін тасымалдау жүргізіледі;".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.Ж. Қалиевке жүктелсін.
Әкім                                       Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалары
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______ В. Константинов

О внесении дополнения в постановление акимата от 11 января 2010 года № 38 "О дополнительных мерах по социальной защите инвалидов"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 14 мая 2013 года № 1051. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июня 2013 года № 4150. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 29 апреля 2014 года № 956
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 29.04.2014 № 956 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О дополнительных мерах по социальной защите инвалидов" от 11 января 2010 года № 38 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-142, опубликовано 23 февраля 2010 года в газете "Костанай") следующее дополнение:
пункт 2 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) для посещения объектов специальных организаций образования, расположенных за пределами города Костаная на территории Костанайской области, производится бесплатная перевозка автомобильным транспортом детей-инвалидов и сопровождающих их лиц из города Костаная и обратно;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Калиева М.Ж.
Аким                                       Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
акимата города Костаная"
________ В. Константинов