Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 31 мамырдағы № 149 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 шілдеде № 4176 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 04.05.2016 № 19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 386-бабының 3-тармағына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарына байланысты автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын ұлғайту мөлшері 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген басқа санаттағы жерлерге салықты есептеу кезінде, жерлеріне базалық ставкалар қолданылатын жақын жатқан елді мекен Рудный қаласы болып айқындалсын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы Р. Бермухамбетов
Қалалық мәслихат хатшысы В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша
салық департаменті
Рудный қаласы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________ С. Ахметов
Мәслихаттың
2013 жылғы 31 мамырдағы
№ 149 шешіміне
1-қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтардың (паркингтердің)
түрлері
Автотұрақтардың
(паркингтердің)
санаттары
1
Ашық түрдегі автотұрақтар
(паркингтер), жабық түрдегі жер
үсті автотұрақтар (паркингтер)
I
2
Пандустары (рампалары) бар
автотұрақтар (паркингтер)
II
3
Механикаландырылған автотұрақтар
(паркингтер)
III
Мәслихаттың
2013 жылғы 31 мамырдағы
№ 149 шешіміне
2-қосымша
3
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарына байланысты автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын ұлғайту мөлшері
Автотұрақтардың
(паркингтердің) санаттары
Базалық салық
ставкаларының ұлғайтылған
мөлшерлері
1
I санат
10 есе
2
II санат
9 есе
3
III санат
8 есе

О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 31 мая 2013 года № 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июля 2013 года № 4176. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2016 года № 19
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 04.05.2016 № 19.
В соответствии с пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1.
2. Установить размеры увеличения базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги), в зависимости от категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 2.
3. Определить город Рудный близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога на земли других категорий, выделенных под автостоянки (паркинги).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата Р. Бермухамбетов
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Рудному Налогового
департамента по Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
__________ С. Ахметов
Приложение 1
к решению маслихата
от 31 мая 2013 года
№ 149раля 23 года
Категории автостоянок (паркингов)
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
автостоянок
(паркингов)
1
Автостоянки (паркинги) открытого типа,
надземные автостоянки (паркинги)
закрытого типа
I
2
Автостоянки (паркинги) с пандусами
(рампами)
II
3
Механизированные автостоянки (паркинги)
III
Приложение 2
к решению маслихата
от 31 мая 2013 года
№ 149
от 19 февраля 2013 года
Размеры увеличения базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги), в зависимости от категории автостоянок (паркингов)
Категории автостоянок
(паркингов)
Размеры
увеличения
базовых ставок
налога
1
I категория
в 10 раз
2
II категория
в 9 раз
3
III категория
в 8 раз