2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 2609 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда № 4365 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720–баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31–бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін, 2014 жылға белгіленген ең төменгі айлық жалақыдан кем емес мөлшерде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты төлеуге және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары Е.В. Скарединаға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Қостанай облысының
әділет департаменті Рудный
қаласының әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Мадьярова
Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету комитетінің
"Қостанай облысы бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі орталығы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
Рудный филиалының басқарушысы
Д. Зуев
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігінің "Қостанай облысы
Рудный қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С. Дүйсенов
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысы Ішкі істер
департаментінің Рудный қаласының
ішкі істер басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Қ. Сатыбалдин
"Рудный қалалық мемлекеттік мұрағаты"
"Қостанай облысының мемлекеттік
мұрағаты" мемлекеттік мекеме
филиалының меңгерушісі
Қ. Тілеуова
Рудный қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 2609 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу мөлшері

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2014 году
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 11 декабря 2013 года № 2609. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 декабря 2013 года № 4365
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере, не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2014 год.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Скаредину Е.В.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Управление юстиции города
Рудного Департамента юстиции
Костанайской области Министерства
юстиции Республики Казахстан"
_______________ А. Мадьярова
Управляющий Рудненского филиала
Республиканского государственного
казенного предприятия "Центр по
недвижимости по Костанайской области"
Комитета регистрационной службы и
оказания правовой помощи Министерства
юстиции Республики Казахстан
_________________ Д. Зуев
Руководитель государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Рудному
Налогового департамента по Костанайской
области Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
__________________ С. Ахметов
Начальник республиканского государственного
учреждения "Отдел по делам обороны города
Рудный Костанайской области" Министерства
обороны Республики Казахстан
__________________ С. Дюйсенов
Начальник государственного учреждения
"Управление внутренних дел города Рудного
Департамента внутренних дел Костанайской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
__________________ К. Сатубалдин
Заведующий филиалом государственного
учреждения "Государственный архив
Костанайской области" "Рудненский
городской государственный архив"
_________________ К. Тлеуова
Приложение
к постановлению акимата
города Рудного
от 11 декабря 2013 года № 2609
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 06.02.2014 № 198 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 25.04.2014 № 708 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемі,
сағатпен
Еңбекақы
төлемі
Нақты жұмыс
жағдайлары
1
2
3
4
5
6
1
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қостанай облысының әділет департаменті Рудный қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
16400
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
2
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің "Қостанай облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Рудный филиалы
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3280
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
3
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша салық департаментінің Рудный қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
32800
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
4
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қостанай облысы Рудный қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Рудного Костанайской области от 06.02.2014 № 198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 25.04.2014 № 708 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
организации
Виды работ
Объемы работ,
в часах
Оплата
труда
Конкретные
условия работ
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение "Управление юстиции города Рудного Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессиональ-
ной подготовки работника
16400
2 мини-
мальных размера зара-
ботной платы
Продолжите-
льность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
2
Рудненский филиал Республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по Костанайской области» Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессио-
нальной подготовки работника
3280
2 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
3
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Рудному Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессио-
нальной подготовки работника
32800
2 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
4
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессио-
нальной подготовки работника

6560
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
5
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысы Ішкі істер департаментінің Рудный қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
32800
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
6
"Рудный қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (мемлекеттік орган)
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
12656
1640
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Ең төменгі жалақының 2,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
7
Рудный қаласы әкімдігінің "Горняцк кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3280
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
8
Рудный қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, тәртіп сақтау бойынша көмек көрсету
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
24000
4920
Ең төменгі жалақының 2,5 мөлшері
Ең төменгі жалақының 2,5 мөлшері
Жұмыс уақытының жиынтық есебін қолдануымен және жұмыстың аяқталуы мен келесі жұмыс ауысымның басталуы арасындағы қоғамдық жұмыстарға қатысушының демалыс ұзақтығының міндетті сақталуымен ауысымды жұмыс кестесі бекітіледі.
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
9
Рудный қаласы әкімдігінің «Қалалық мәдениет және демалыс саябағы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қалалық мәдениет және демалыс саябағын жинауда және абаттандыруда күнделікті көмек көрсету
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету

6560
2 минима-
льных размера заработ-
ной платы
Продолжите-
льность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законо-
дательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
5
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Рудного Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника
32800
2 минимальных размера заработной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
6
Государственное учреждение (государственный орган) "Аппарат акима города Рудного"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной профессио-
нальной подготовки работника
Ежедневная помощь в проведении подсобных работ, не требующая предварительной профессио-
нальной подготовки работника
12656
1640
2 миним-
альных размера заработ-
ной платы
2,5 мини-
мальных размера заработной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
7
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Горняцкий" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника
3280
2 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
8
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости" акимата города Рудного
Оказание помощи по поддержанию порядка, не требующей предварительной професси-
ональной подготовки работника
Ежедневная помощь в проведении подсобных работ, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника
24000
4920
2,5 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
2,5 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Устанав-
ливается сменный график работы с применением суммированного учета рабочего времени и обязательным соблюдением продолжи-
тельности отдыха участника общественных работ между окончанием работы и ее началом в следующую рабочую смену. Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законо-
дательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
9
Государственное коммунальное предприятие "Городской парк культуры и отдыха" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в уборке и благоустройстве городского парка культуры и отдыха, не требующая предварительной профессио-
нальной подготовки работника
Ежедневная помощь в проведении подсобных работ, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника

18696
1640
Ең төменгі жалақының 2,5 мөлшері
Ең төменгі жалақының 2,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
10
Рудный қаласы әкімдігінің "РАХАТ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, Рудный қаласы, Горняцк, Қашар кенттері, Перцев аулы көшелерінің жүргінші жолын бойлайтын жиектерін үнемі қолмен тазарту
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, Рудный қаласының, Горняцк, Қашар кенттерінің, Перцев аулының Аумағын жинауда және абаттандыруда күнделікті көмек көрсету
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, Рудный қаласының, Горняцк, Қашар кенттерінің, Перцев аулының аумағын көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету
78720
118080
47680
Ең төменгі жалақының 2,5 мөлшері
Ең төменгі жалақының 2,5 мөлшері
Ең төменгі жалақының 2,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
11
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3280
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
12
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3280
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
13
Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Белгілі тұрағы жоқ тұлғаларға арналған әлеуметтік бейімделу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3280
Ең төменгі жалақының 2,5 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
14
"Рудный қалалық мемлекеттік мұрағаты" "Қостанай облысының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесінің филиалы
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету
3280
Ең төменгі жалақының 2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
15
"Қашар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету

18696
1640
2,5 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
2,5 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
10
Государственное коммунальное предприятие "РАХАТ" акимата города Рудный
Регулярная ручная очистка бордюр вдоль проезжей части улиц города Рудного, поселках Горняцкий, Качар, села Перцевка, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника
Ежедневная помощь в уборке и благоустройстве территории города Рудного,  поселках Горняцкий, Качар, села Перцевка, не требующая предвари-
тельной професси-
ональной подготовки работника
Ежедневная помощь в работах по озеленению территории города Рудного,  поселках Горняцкий, Качар, села Перцевка, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника
78720
118080
47680
2,5 минимальных размера заработной платы
2,5 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
2,5 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
11
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел внутренней политики" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника
3280
2 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
12
Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника
3280
2 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
13
Коммунальное государственное учреждение "Центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства Рудненского городского отдела занятости и социальных программ
Ежедневная помощь в проведении подсобных работ, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника
3280
2,5 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
14
Филиал государственного учреждения "Государственный архив Костанайской области" "Рудненский городской государственный архив"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника
3280
2 мини-
мальных размера заработ-
ной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотрен-
ные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
15
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Качар"
Ежедневная помощь в проведении работ по обработке документации, не требующая предварительной професси-
ональной подготовки работника