2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қарашадағы № 544 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 желтоқсанда № 4363 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 720-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2014 жылы қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін ең төменгі айлық жалақының 1,7 мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты төлеуге және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы "Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімнің орынбасарлары Е.О. Теменовке, Е.Ж. Маметековке жүктелсін.
6. Осы қаулы 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық
қаласының әкімі                            Ғ. Бекмұхамедов
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық аймақтық мемлекеттік
мұрағаты" "Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік
мекемесі филиалының бастығы
______________ М. Бопина
"Арқалық қаласы дене тәрбиесі
және спорт бөлімінің "Жігер"
стадионы" мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының директоры
_____________ К. Жарасбай
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Қостанай облысының
Әділет департаменті Арқалық
қаласының әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ А. Бекенова
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Соты жанындағы Соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Соты аппаратының) Қостанай
облысының Арқалық қалалық соты"
мемлекеттік мекемесінің төрағасы
_____________ Б. Нысанбаев
Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігі "Қостанай облысы
Арқалық қаласының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ У. Уразалиев
"Қостанай облысының прокуратурасы"
мемлекеттік мекемесі облыс
прокурорының орынбасары
______________ С. Абденов
Әкімдіктің

Об организации общественных работ в 2014 году
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 26 ноября 2013 года № 544. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 декабря 2013 года № 4363
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах в 2014 году.
2. Оплату труда для безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,7 минимальной месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Аркалыка" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима Е.О. Теменова, Е.Ж. Маметекова.
6. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Аким города Аркалыка                       Г. Бекмухамедов
СОГЛАСОВАНО:
Заведующий филиалом государственного
учреждения "Государственный архив
Костанайской области" "Аркалыкский
региональный государственный архив"
_________________ М. Бопина
Директор государственного коммунального
казенного предприятия "Стадион "Жигер"
отдела физической культуры и спорта
города Аркалыка"
_________________ К. Жарасбай
Руководитель государственного учреждения
"Управление юстиции города Аркалыка
Департамента юстиции Костанайской
области Министерства юстиции Республики
Казахстан"
_________________ А. Бекенова
Председатель государственного учреждения
"Аркалыкский городской суд Костанайской
области Департамента по обеспечению
деятельности судов при Верховном Суде
Республики Казахстан (аппарат Верховного
Суда Республики Казахстан)"
_________________ Б. Нысанбаев
Начальник республиканского государственного
учреждения "Отдел по делам обороны города
Аркалык Костанайской области" Министерства
обороны Республики Казахстан
_________________ У. Уразалиев
Государственное учреждение
"Прокуратура Костанайской области"
Заместитель прокурора области
_________________ С. Абденов
Утвержден
постановлением акимата

2013 жылғы 26 қарашадағы
№ 544 қаулысымен бекітілген
2014 жылы қоғамдық жұмыстарға қатысатын
жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты
жағдайлары, ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс
түрлері
Жұмыс
көлем-
дері,
сағат-
пен
Еңбекақы
төлеу
Жұмыстардың нақты
жағдайлары
1
"Арқа дидары"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттанды-
руда көмек
1958,4
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
2
"Арқалық
қаласы дене
тәрбиесі және
спорт
бөлімінің
"Жігер"
стадионы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттанды-
руда көмек
9792
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
3
"Шаруашылық–А"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттанды-
руда көмек
16320
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
4
"Іскер-Арқалық"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттанды-
руда көмек
58752
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
5
"Арқалықтың
азық-түлік
компаниясы"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттанды-
руда көмек
2448
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
6
"Тазарту-
Арқалық"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттанды-
руда көмек

от 26 ноября 2013 года
№ 544
Перечень организаций, виды, объемы
и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты
труда безработных, участвующих в общественных работах
в 2014 году
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
работ,
в
часах
Оплата
труда
Конкретные
условия работ
1
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью "Арка
дидары"
Помощь в уборке
и
благоустройстве
территории,
которая
не требует предварительной
профессиональ-
ной подготовки
работника
1958,4
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
2
Государствен-
ное
коммунальное
казенное
предприятие
"Стадион
"Жигер" отдела
физической
культуры и
спорта города
Аркалыка"
Помощь в уборке
и
благоустройстве
территории,
которая
не требует
предварительной
профессиональ-
ной подготовки
работника
9792
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
3
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
"Шаруашылык-А"
Помощь в уборке
и
благоустройстве
территории,
которая
не требует
предварительной
профессиональ-
ной подготовки
работника
16320
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
4
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью "Іскер-
Арқалық"
Помощь в уборке
и
благоустройстве
территории,
которая
не требует
предварительной
профессиональ-
ной подготовки
работника
58752
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
5
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
"Аркалыкская
продоволь-
ственная
компания"
Помощь в уборке
и
благоустройстве
территории,
которая
не требует
предварительной
профессиональ-
ной подготовки
работника
2448
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
6
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
"Тазарту-
Аркалык"
Помощь в уборке
и
благоустройстве
территории,
которая
не требует
предварительной
профессиональ-
ной подготовки
работника

127296
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
7
"Қазақстан
Республикасы
Жоғарғы Соты
жанындағы
Соттардың
қызметін
қамтамасыз ету
департаментінің
(Қазақстан
Республикасы
Жоғарғы Соты
аппаратының)
Қостанай
облысының
Арқалық қалалық
соты"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
құжаттарды
өңдеп
баптауға
көмектесу
3916,8
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
8
"Арқалық
аймақтық
мемлекеттік
мұрағаты"
"Қостанай
облысының
мемлекеттік
мұрағаты"
мемлекеттік
мекемесінің
филиалы
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
құжаттарды
өңдеп
баптауға
көмектесу
23500,8
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
9
"Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігі
Қостанай
облысының
Әділет
департаменті
Арқалық
қаласының
әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
құжаттарды
өңдеп
баптауға
көмектесу
5875,2
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
10
Қазақстан
Республикасы
Қорғаныс
министрлігінің
"Қостанай
облысы Арқалық
қаласының
қорғаныс істері
жөніндегі
бөлімі"
республикалық
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
құжаттарды
өңдеп
баптауға
көмектесу
5875,2
Ең
төменгі
жалақының
1,7
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
11
Қостанай облысы
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Арқалық жылу-
энергетикалық
компаниясы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттанды-
руда көмек

127296
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
7
Государствен-
ное учреждение
"Аркалыкский
городской суд
Костанайской
области
Департамента
по обеспечению
деятельности
судов при
Верховном Суде
Республики
Казахстан
(аппарат
Верховного
Суда
Республики
Казахстан)"
Помощь в
обработке
документов,
не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3916,8
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
8
Филиал го-
сударственного
учреждения
"Государствен-
ный архив
Костанайской
области"
"Аркалыкский
региональный
государствен-
ный архив"
Помощь в
обработке
документов,
не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
23500,8
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
9
Государствен-
ное учреждение
"Управление
юстиции города
Аркалыка
Департамента
юстиции
Костанайской
области
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан"
Помощь в
обработке
документов,
не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
5875,2
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
10
Республикан-
ское государ-
ственное
учреждение
"Отдел по
делам обороны
города Аркалык
Костанайской
области"
Министерства
обороны
Республики
Казахстан
Помощь в
обработке
документов,
не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
5875,2
1,7
мини-
мальных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
11
Государствен-
ное
коммунальное
предприятие
"Аркалыкская
тепло-
энергетическая
компания"
акимата города
Аркалыка
Костанайской
области
Помощь в уборке
и
благоустройстве
территории,
не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника