Красногор ауылында жұмыс істейтін білім беру азаматтық қызметшілеріне жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 137 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 шілдеде № 4209 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 220 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 24.04.2014 № 220 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Красногор ауылында жұмыс істейтін білім беру азаматтық қызметшілеріне жергілікті бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Мәслихат шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 42 "Красногор селосындағы білім беру азаматтық қызметшілеріне жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-103 тіркелген, 2008 жылғы 24 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 143 "Красногор селосындағы білім беру азаматтық қызметшілеріне жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 42 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-130 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы
әкімдігінің экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________ Н. Турлубекова

Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим образования, работающим в селе Красногорское
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10 июля 2013 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 июля 2013 года № 4209. Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 24 апреля 2014 года № 220
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 24.04.2014 № 220 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить гражданским служащим образования, работающим в селе Красногорское, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств местного бюджета.
2. Признать утратившими силу решения маслихата:
от 24 декабря 2007 года № 42 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим образования села Красногорское" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-103, опубликовано 24 января 2008 года в газете "Лисаковская новь");
от 25 декабря 2008 года № 143 "О внесении изменения в решение маслихата от 24 декабря 2007 года № 42 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим образования села Красногорское" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-130, опубликовано 15 января 2009 года в газете "Лисаковская новь").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
городского маслихата                       Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
города Лисаковска"
________________ Н. Турлубекова