Лисаков қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 26 ақпандағы № 315 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2013 жылы 25 қазандағы № 476 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 қарашада № 4306 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 302 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 01.07.2014 № 302 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына238-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лисаков қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 26 ақпандағы № 315 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-112 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 сәуірде "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру мамандары лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков
қаласының әкімі                            М. Жүндібаев
КЕЛІСІЛДІ:
Лисаков қалалық
мәслихатының хатшысы
__________ Г. Жарылкасымова
Әкімдіктің
2013 жылғы 25 қазандағы
№ 476 қаулысына қосымша
Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім
беру мамандары лауазымдарының
тізбесі
Білім мамандарының лауазымдары:
1) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
2) мектеп директоры;
3) оқыту, тәрбие жұмыстары бойынша мектеп директорының орынбасары;
4) қосымша білім беру педагогы;
5) педагог – психолог;
6) аға жетекші;
7) кітапханашы;
8) тәрбиеші;
9) музыкалық жетекші;

О внесении изменений в постановление акимата города Лисаковска от 26 февраля 2008 года № 315 "Об определении перечня должностей специалистов образования, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 25 октября 2013 года № 476. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 ноября 2013 года № 4306. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 1 июля 2014 года № 302
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 01.07.2014 № 302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Лисаковска от 26 февраля 2008 года № 315 "Об определении перечня должностей специалистов образования, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-112, опубликовано 10 апреля 2008 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов образования, работающих в сельской местности";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов образования, работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Лисаковска                          М. Жундубаев
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Лисаковского
городского маслихата
__________ Г. Жарылкасымова
Приложение
к постановлению акимата
от 25 октября 2013 года № 476
Перечень должностей специалистов
образования, работающих в
сельской местности
Должности специалистов образования:
1) учителя всех специальностей;
2) директор школы;
3) заместитель директора школы по учебной, воспитательной работе;
4) педагог дополнительного образования;
5) педагог – психолог;
6) старший вожатый;
7) библиотекарь;
8) воспитатель;
9) музыкальный руководитель;

10) дене шынықтыру жөніндегі нұсқаушы;
11) қазақ тілі оқытушысы;
11) әлеуметтік педагог;
12) медициналық бике.

10) инструктор по физической культуре;
11) преподаватель казахского языка;
12) социальный педагог;
13) медицинская сестра.