Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 58 "Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 ақпандағы № 8 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 ақпанда № 4041 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 8 ақпандағы № 112 "Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 4007 тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 58 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 3953 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1955871,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 503401,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4330,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15157, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1432983, 0 мың теңге;
2) шығындар – 1971936,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41759,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45100,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3341,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 57824,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 57824,6 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған ауданның бюджетінде нысаналы трансферттерді 1450,2 мың теңге сомасында қайтару қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 464,6 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 985,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 58 "О бюджете Денисовского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 20 февраля 2013 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2013 года № 4041
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 8 февраля 2013 года № 112 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4007) Денисовский районный  маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 58 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3953, опубликовано 18 января 2013 года, 25 января 2013 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1955871,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 503401,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 4330,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15157,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1432983,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1971936,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41759,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45100,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3341,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 57824,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57824,6 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 1450,2 тысяч тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 464,6 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 985,6 тысяч тенге.
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

"5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің "№ 3 Денисов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ұстауға 20000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға:
Қостанай облысы Денисов ауданы Әйет және Заәйет селоларын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға 30000,0 мың теңге сомасында;
Денисов ауданының Қырым селосын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға 10761,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 134-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезекті
бесінші сессиясының төрағасы               М. Суербасов
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы      А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ С.Ф. Рахметова
Мәслихаттың
2013 жылғы 20 ақпандағы
№ 8 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 58 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

"5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на содержание коммунального государственного учреждения "Денисовская средняя школа № 3" в сумме 20000,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
на реконструкцию системы водоснабжения сел Аятское и Зааятское Денисовского района Костанайской области в сумме 30000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию системы водоснабжения села Крымское Денисовского района в сумме 10761,0 тысяча тенге.".
Приложения 134 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной пятой
сессии районного маслихата                 М. Суербасов
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Денисовского района"
___________ Рахметова С.Ф.
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 февраля 2013 года № 8
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 58
Бюджет Денисовского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы