Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 136 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 4195 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 02-32/34 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 31.01.2014 № 02-32/34 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3956 тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Пресс-Экспресс" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2692790,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1415787 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26435 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12840 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1237728,3 мың теңге;
2) шығындар – 2753027 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 5-тармағында:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 24004,2 мың теңге - Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;";
мынадай мазмұндағы 4)5)6)7) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) 2899,8 мың теңге – "Жітіқара қаласының Орталық қалалық қазандығының тікелей су жүретін жылытылатын су қайнататын мазутты - 30 қазандықтарының құбырлық бекіткішін күрделі жөндеу" объектісі бойынша жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
5) 5400 мың теңге – 43 - жылу камерасынан Жітіқара қаласының жылу жүйесіне ойымына дейін 4 шағын ауданындағы ішкі кварталдық жылу жүйесін реконструкциялауға;
6) 14179 мың теңге – Жітіқара қаласының Жибек Жолы, Чернаткин көшелері бойынша 2 - су тазалау құрылысынан Уалиханов көшесіне дейін (су жүргізетін құдық – 14) шегінде суаққыны (диаметрі 400 миллиметр) реконструкциялауға;
7) 54668 мың теңге – кірістер ысырабын өтеуге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағында:
1)5) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 29678,3 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 91 "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16 июля 2013 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июля 2013 года № 4195. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 января 2014 года № 02-32/34)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31.01.2014 № 02-32/34).
В соответствии со статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 91 "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3956, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Пресс-Экспресс")следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 2692790,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1415787 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 26435 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 12840 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1237728,3 тысячи тенге;
2) затраты - 2753027 тысяч тенге;";
в пункте 5 указанного решения:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) 24004,2 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;";
дополнить подпунктами 4)5)6)7) следующего содержания:
"4) 2899,8 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по объекту "Капитальный ремонт трубной обвязки котлов прямоточных теплофикационных водогрейных мазутных - 30 Центральной городской котельной города Житикары";
5) 5400 тысяч тенге – на реконструкцию внутриквартальной тепловой сети в 4 микрорайоне от тепловой камеры - 43 до врезки в теплосеть города Житикары;
6) 14179 тысяч тенге – на реконструкцию водовода (диаметр 400 миллиметров) в границах от водоочистного сооружения - 2 до улицы Уалиханова (водопроводный колодец - 14) по улицам Жибек Жолы, Чернаткина города Житикары;
7) 54668 тысяч тенге - на компенсацию потерь доходов.";
в пункте 6 указанного решения:
подпункты 1), 5) изложить в новой редакции:
"1) 29678,3 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;

5) 21024 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;";
мынадай мазмұндағы 20)21)22) тармақшалармен толықтырылсын:
"20) 780 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
21) 9653 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
22) 68397 мың теңге - Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-4 тармақпен толықтырылсын:
"6-4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 0,5 мың теңге сомасында жергілікті бюджеттен берілген, пайдаланылмаған бюджеттік кредиттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 135-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       М. Ерекенов
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданы
әкімдігінің экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Г. Жидебаева
Мәслихаттың
2013 жылғы 16 шілдедегі
№ 136 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 91 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2013
жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

5) 21024 тысячи тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка–сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;";
дополнить подпунктами 20)21)22) следующего содержания:
"20) 780 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
21) 9653 тысячи тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
22) 68397 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.";
дополнить указанное решение пунктом 6-4 следующего содержания:
"6-4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета в сумме 0,5 тысяч тенге.";
Приложения 135 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии                        М. Ерекенов
Секретарь
Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
_________________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 июля 2013 года № 136
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 91
Бюджет Житикаринского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы