Мәслихаттың 2008 жылғы 8 ақпандағы № 54 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтіндердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары теңестіріліп, аудандық бюджет қаржысы есебінен қызметтің осы түрлерімен айналысушы қала жағдайында өмір сүретін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру салаларындағы қызметші азаматтардың жалақыларын жиырма бес пайызға көтеруді белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 168 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қазанда № 4277 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 205 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 19.03.2014 № 205 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 8 ақпандағы № 54 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтіндердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары теңестіріліп, аудандық бюджет қаржысы есебінен қызметтің осы түрлерімен айналысушы қала жағдайында өмір сүретін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру салаларындағы қызметші азаматтардың жалақыларын жиырма бес пайызға көтеруді белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-93 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 21 наурызда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің атауында және 1-тармағында "ауылдық (селолық)" сөздері "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         А. Кабиев
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Г. Жидебаева

О внесении изменений в решение маслихата от 8 февраля 2008 года № 54 "Об установлении гражданским служащим социального обеспечения, образования, работающим в аульной (сельской) местности, повышения на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 сентября 2013 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 октября 2013 года № 4277. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19 марта 2014 года № 205
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19.03.2014 № 205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 8 февраля 2008 года № 54 "Об установлении гражданским служащим социального обеспечения, образования, работающим в аульной (сельской) местности, повышения на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-93, опубликовано 21 марта 2008 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:";
в заголовке и пункте 1 указанного решения слова "аульной (сельской)" заменить словом "сельской".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Кабиев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
______________ Г. Жидебаева