Мәслихаттың 2012 жылғы 29 қазандағы № 77 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы № 104 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда № 4074 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2013 жылғы 22 қазандағы № 152 шешімімен
Ескерту. Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 22.10.2013 152 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 47-бабына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 77 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3890 тіркелген, 2012 жылғы 30 қарашада "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізбесі" қосымшасында:
1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекеменің бастығы
_____________________ Л. Иванченко

О внесении изменения в решение маслихата от 29 октября 2012 года № 77 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28 февраля 2013 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2013 года № 4074. Утратило силу - Решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22 октября 2013 года № 152
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22.10.2013 № 152 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 47 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 29 октября 2012 года № 77 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3890, опубликовано 30 ноября 2012 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующее изменение:
в приложении к указанному решению "Перечень документов, необходимых для получения государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов":
подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после их официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата Камыстинского района"
______________________ Л. Иванченко