Аудандық бюджет қаражаты есебінен, лауазымдық төлемақы және тарифтік ставканы жиырма бес пайызға арттырылған құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 67 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 наурызда № 4075 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 311 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 26.09.2013 № 311 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18238–баптарына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен, лауазымдық төлемақы және тарифтік ставканы жиырма бес пайызға арттырылған құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарабалық аудандық
мәслихатының хатшысы
______________ А. Тюлюбаев
Әкімдіктің
2013 жылғы 4 наурыздағы
№ 67 қаулысына қосымша
Аудандық бюджет қаражаты есебінен,
лауазымдық төлемақы және тарифтік ставканы
жиырма бес пайызға арттырылған құқығы бар ауылдық
(селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау,
әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет
және спорт мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімінің меңгерушісі;
2) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
3) әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi маман;
4) психолог;
5) әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi кеңесші.
2. Білім беру мамандарының лауазымы:
1) бiлiм беру ұйымдарының барлық мамандықтар мұғалiмдерi;
2) мектеп, мектеп-интернат директоры;
3) жалпы бiлiм беретiн мектептердiң, мектеп-интернаттардың және бастауыш, негiзгi орта, жалпы орта, техникалық және кәсiптiк бiлiм, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм, қосымша бiлiм берудiң басқа да ұйымдарындағы директордың ғылыми, оқу iсi, оқу-өндiрiстiк, оқу-тәрбие, тәрбие жұмыстары жөнiндегi орынбасары;
4) әлеуметтік педагог;
5) педагог-ұйымдастырушы;
6) қосымша бiлiм беру педагогы;
7) педагог-психолог;
8) әдiскер;
9) музыкалық жетекшi;
10) аға вожатый;

Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 4 марта 2013 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 марта 2013 года № 4075. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 26 сентября 2013 года № 311
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 26.09.2013 № 311 (вводится в действие с 01.01.2013).
В соответствии со статьями 18238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Аким района                                Ф. Филиппов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Карабалыкского
районного маслихата
____________ А. Тюлюбаев
Приложение
к постановлению акимата
от 4 марта 2013 года
№ 67
Перечень должностей специалистов
здравоохранения, социального обеспечения,
образования, культуры и спорта, работающих в аульной
(сельской) местности и имеющих право на повышенные
на двадцать пять процентов должностные оклады
и тарифные ставки, за счет средств
районного бюджета
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу;
3) специалист по социальной работе;
4) психолог;
5) консультант по социальной работе.
2. Должности специалистов образования:
1) учителя всех специальностей организаций образования.
2) директор школы, школы-интерната;
3) заместитель директора по научной, учебной, учебно-производственной, учебно-воспитательной, воспитательной работе общеобразовательных школ, школ-интернатов и других организаций начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования;
4) социальный педагог;
5) педагог-организатор;
6) педагог дополнительного образования;
7) педагог-психолог;
8) методист;
9) музыкальный руководитель;
10) старший вожатый;

11) дене шынықтыру жөнiндегi нұсқаушы;
12) психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес меңгерушiсi;
13) лагерьдiң (сауықтыру) бастығы;
14) зертхана, кабинет меңгерушiсi;
15) өндiрiстiк оқыту шеберi;
16) медбике;
17) емдәмбике;
18) кітапханашы;
19) кiтапхана меңгерушiсi;
20) бастауыш әскери дайындық жөнiндегi оқытушы-ұйымдастырушы;
21) аға тәрбиешi, тәрбиешi;
22) логопед.
3. Мәдениет мамандарының лауазымы:
1) мемлекеттік мекемесі басшысы;
2) мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары;
3) кітапханашы, библиограф;
4) барлық атаулы суретшi;
5) дыбыс жазу операторы;
6) әдіскер;
7) хореограф;
8) көркемдiк жетекшi.

11) инструктор по физической культуре;
12) заведующий психолого-медико-педагогической консультацией;
13) начальник лагеря (оздоровительного);
14) заведующий лабораторией, кабинетом;
15) мастер производственного обучения;
16) медицинская сестра;
17) диетическая сестра;
18) библиотекарь;
19) заведующий библиотекой;
20) преподаватель-организатор по начальной военной подготовке;
21) старший воспитатель, воспитатель;
22) логопед.
3. Должности специалистов культуры:
1) Руководитель государственного учреждения;
2) Заместитель руководителя государственного учреждения;
3) библиотекарь, библиограф;
4) художник всех наименований;
5) оператор звукозаписи;
6) методист;
7) хореограф;
8) художественный руководитель.