Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 163 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қазанда № 4278 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 207 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 21.02.2014 № 207 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексі 238-бабының 2-тармағын орындауда, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық бюджеті қаражаты есебінен қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын, азаматтық қызметшілердің төлемақы және ставкасын салыстыру жөнінде ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалары белгіленсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 127 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет азаматтық қызметшілердің лауазымдық төлемін және тарифтік ставкасын арттырылған жиырма бес пайызын бекіту туралы" шешімінің (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-12-89, "Айна" газетінде 2009 жылдың 12 ақпанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия
төрағасы, Аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          Г. Ягодин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ И. Захария
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ Н. Бодня

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 сентября 2013 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 октября 2013 года № 4278. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21 февраля 2014 года № 207
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21.02.2014 № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности" от 20 января 2009 года № 127, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-89, опубликовано 12 февраля 2009 года в районной газете "Айна").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии,
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              Г. Ягодин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карабалыкского района"
___________________ И. Захария
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Карабалыкского района"
______________________ Н. Бодня