Әкімдіктің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 1 "2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 қарашадағы № 890 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қарашада № 4320 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оларды Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жоспарлау жүйесімен сәйкестендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкiмдiгiнiң 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 1 "2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4003 тіркелген, 2013 жылы 8 ақпанда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда шығарылсын:
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
А. Ахметжанов

О внесении изменения в постановление акимата от 11 января 2013 года № 1 "Об определении целевых групп населения на 2013 год"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 5 ноября 2013 года № 890. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 ноября 2013 года № 4320
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам приведения их в соответствие с системой государственного планирования Республики Казахстан" и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Костанайского района от 11 января 2013 года № 1 "Об определении целевых групп населения на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4003, опубликовано 8 февраля 2013 года в газете "Арна") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Ахметжанов