Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Мендіқара ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 163 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 мамырда № 4137 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері 2013 жылғы 12 сәуірден бастап 21 мамырға дейін айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Т. Тұрағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 12 сәуірден бастап туындаған іс-әрекеттерге таратылады.
Аудан әкімі                                Н. Денинг
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының ауыл
шаруашылығы бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________А. Ковальчук

Об определении сроков представления заявок на включение в список получателей субсидий
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 15 апреля 2013 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 мая 2013 года № 4137
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявок на включение в список получателей субсидий с 12 апреля по 21 мая 2013 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Турагулова Т.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие после официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 12 апреля 2013 года.
Аким района                                Н. Денинг
СОГЛАСОВАНО:
Начальник коммунального
государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства
Мендыкаринского района"
_____________ А. Ковальчук