Сарыкөл ауданының аумағында көшпелі сауда орындарын анықтау туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қарашадағы № 420 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қаңтарда № 4398 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 25.01.2016 № 10 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8 және 27-баптарына, "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысының 120-тармағына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыкөл ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары қосымшаға келісе анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау "Сарыкөл ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Э. Күзенбаев
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы
бойынша Департаментінің
Сарыкөл ауданы бойынша
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы" ММ басшысы
____________________ Е. Джағалтаев
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылық министрлігінің
агроөнеркәсіптік кешенінде
мемлекеттік инспекция комитетінің
Сарыкөл аудандық аумақтық
инспекциясы" ММ басшысының
міндетін атқарушы
____________________ С. Дегтярева
Әкiмдіктің

Об определении мест выездной торговли на территории Сарыкольского района
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 26 ноября 2013 года № 420. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 января 2014 года № 4398. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 25 января 2016 года № 10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 25.01.2016 № 10 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 120 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места осуществления выездной торговли на территории Сарыкольского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Сарыкольского района".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Э. Кузенбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора по
Сарыкольскому району Департамента
Комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области"
________________ Е. Джагалтаев
Исполняющий обязанности руководителя
ГУ "Сарыкольская районная территориальная
инспекция Комитета государственной
инспекции в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_________________ С. Дегтярева
Приложение
к постановлению акимата

2013 жылғы 26 қарашадағы
№ 420 қаулысына қосымша
Сарыкөл ауданының аумағында
көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары
р/б
Автолавка және (немесе) шатыр орналастыру орындары
1.
Сарыкөл кенті, Павших Борцов көшесі, "Спутник" дүкенінің жанында
2.
Сарыкөл кенті, Павших Борцов көшесі, "Заман" дүкенінің жанында
3.
Сарыкөл кенті, Павших Борцов көшесі, "Ритуал" дүкенінің жанында
4.
Сарыкөл кенті, Павших Борцов көшесі, "Достық" дүкенінің жанында
5.
Маяк ауылы, "Маякское" өндірістік кооперативі дүкенінің жанында
6.
Чехов ауылдық округі, Урожайное ауылы, "Айсин Н.К." жеке кәсіпкерлік дүкенінің жанында
7.
Барвинов ауылдық округі, Барвинов ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының жанында
8.
Златоуст ауылдық округі, Златоуст ауылы, "Златоуст" өндірістік кооперативі дүкенінің жанында
9.
Комсомол ауылдық округі, Комсомол ауылы, "Современник и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі наубайхасының жанында
10.
Краснознамен ауылдық округі, Новое ауылы, "Митрохина Л.В." жеке кәсіпкер дүкенінің жанында
11.
Ленинград ауылдық округі, Ленинград ауылы, ауылдық округі әкімдігі ғимаратының жанында
12.
Веселоподол ауылдық округі, Веселый Подол ауылы, Ленин және Юбилейное көшелері қиылысының бұрышында
13.
Лесной ауылдық округі, Большие Дубравы ауылы, әлеуметтік дүкенінің жанында
14.
Тимирязев ауылдық округі, Тимирязев ауылы, "Матвеева В.И." жеке кәсіпкер дүкенінің жанында
15.
Тағыл ауылдық округі, Тағыл ауылы, ауылдық округі әкімдігі ғимаратының жанында
16.
Сорочин ауылдық округі, Сорочин ауылы, "Митрохина Л.В." жеке кәсіпкер дүкенінің жанында
17.
Сорочин ауылдық округі, Крыловка ауылы, "Крыловское" өндірістік кооперативі дүкенінің жанында
18.
Севастополь ауылдық округі, Севастополь ауылы, "Исакова Г.Т." жеке кәсіпкер дүкенінің жанында

от 26 ноября 2013 года
№ 420
Места
осуществления выездной торговли
на территории Сарыкольского района
п/п
Места установки автолавки и (или) палатки
1.
поселок Сарыколь, улица Павших Борцов, возле магазина "Спутник"
2.
поселок Сарыколь, улица Павших Борцов, возле магазина "Заман"
3.
поселок Сарыколь, улица Павших Борцов, возле магазина "Ритуал"
4.
поселок Сарыколь, улица Павших Борцов, возле магазина "Достық"
5.
село Маяк, возле магазина Производственного кооператива "Маякское"
6.
Чеховский сельский округ, село Урожайное, возле магазина индивидуального предпринимателя "Айсин Н.К"
7.
Барвиновский сельский округ, село Барвиновка, возле здания Дома культуры
8.
Златоустовский сельский округ, село Златоуст, возле магазина производственного кооператива "Златоуст"
9.
Комсомольский сельский округ, село Комсомольское, возле пекарни товарищества с ограниченной ответственностью "Современник и К"
10.
Краснознаменский сельский округ, село Новое, возле магазина индивидуального предпринимателя "Митрохина Л.В."
11.
Ленинградский сельский округ, село Ленинградское, возле здания акимата сельского округа
12.
Веселоподольский сельский округ, село Веселый Подол, угол перекрестка улиц Ленина и Юбилейной
13.
Лесной сельский округ, село Большие Дубравы, возле социального магазина
14.
Тимирязевский сельский округ, село Тимирязево, возле магазина индивидуального предпринимателя "Матвеева В.И"
15.
Тагильский сельский округ, село Тагильское, возле здания акимата сельского округа
16.
Сорочинский сельский округ, село Сорочинка, возле магазина индивидуального предпринимателя "Митрохина Л.В"
17.
Сорочинский сельский округ, село Крыловка, возле магазина производственного кооператива "Крыловское"
18.
Севастопольский сельский округ, село Севастополь, возле магазина индивидуального предпринимателя "Исакова Г.Т."