Әкімдіктің 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 91 "Кемінде жиырма бес процентке жоғарлаған лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды бекіту үшін жергілікті ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 сәуірдегі № 137 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 мамырда № 4129 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 04.06.2015 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі 18-бабының 2) тармақшасына, 238-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 91 "Кемінде жиырма бес процентке жоғарлаған лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды бекіту үшін жергілікті ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-67 тіркелген, 2008 жылғы 29 мамырда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджет қаражаты есебінен ауылдық жерде жұмыс істейтін, кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалары белгіленетін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қосымшаға сәйкес аудандық бюджет қаражаты есебінен ауылдық жерде жұмыс істейтін, кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалары белгіленетін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі белгіленсін.";
көрсетілген қаулы қосымшасының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджет қаражаты есебінен ауылдық жерде жұмыс істейтін, кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалары белгіленетін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі";
көрсетілген қаулының қосымшасындағы:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 14 апреля 2008 года № 91 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности для установления повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 4 апреля 2013 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 мая 2013 года № 4129. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 4 июня 2015 года № 162
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 04.06.2015 № 162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района от 14 апреля 2008 года № 91 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности для установления повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-18-67, опубликовано 29 мая 2008 года в районной газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности, для которых устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности, для которых устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета согласно приложению.";
заголовок приложения к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
"Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности, для которых устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета";
в приложении к указанному постановлению:

1-тармақтың 3), 4) тармақшалары алынып тасталсын;
1-тармақ келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңес беруші";
2-тармақтың 2) тармақшасы "интернат меңгерушісі" сөздерімен толықтырылсын;
2-тармақ келесі мазмұндағы 22), 23) тармақшаларымен толықтырылсын:
"22) емдәм бике;
23) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушы.";
3-тармақтың 15) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"15) әдіскер, аға әдіскер;";
3-тармақ келесі мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) тілдерді оқыту орталығының оқытушысы.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таран
ауданының әкімі                            Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ:
Таран аудандық
мәслихатының хатшысы
____________ С. Жолдыбаев

подпункты 3), 4) пункта 1 исключить;
пункт 1 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) консультант по социальной работе";
подпункт 2) пункта 2 дополнить словами "заведующий интернатом;";
пункт 2 дополнить подпунктами 22), 23) следующего содержания:
"22) диетическая сестра;
23) инструктор по физической культуре.";
подпункт 15) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"15) методист, старший методист;";
пункт 3 дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) преподаватель центра обучения языкам.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Тарановского района                        Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Тарановского
районного маслихата
___________ С. Жолдыбаев