2013 жылы Таран ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы № 198 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 маусымда № 4152 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына, Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 153 "2013 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4112 тіркелген, 2013 жылғы 3 мамырдағы № 48 "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) және "Қостанай ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 1-177 ұсыныстарына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2013 жылы Таран ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ә. Жақаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 20 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің ауыл
шаруашылығы бөлімі" ММ басшысы
_______________ А. Оспанов
Таран ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 27 мамырдағы
№ 198 қаулысына қосымша
2013 жылы Таран ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдері
р/с
Дақылдардың
атауы
Өтінімдерді ұсыну
мерзімдері
Себу мерзімдері
1
Жаздық бидай
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
15 мамырдан бастап
5 маусымға дейін
2
Күздік бидай
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
25 тамыздан бастап
10 қыркүйекке дейін
3
Күздік қара
бидай
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
25 тамыздан бастап
10 қыркүйекке дейін
4
Қарақұмық
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
15 мамырдан бастап
5 маусымға дейін
5
Тары
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
15 мамырдан бастап
5 маусымға дейін
6
Арпа
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
15 мамырдан бастап
5 маусымға дейін
7
Сұлы
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
15 мамырдан бастап
5 маусымға дейін
8
Дәнді -
бұршақ
тұқымдастар
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
15 мамырдан бастап
5 маусымға дейін
9
Майлы
дақылдар
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
15 мамырдан бастап
30 мамырға дейін
10
Картоп
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
10 мамырдан бастап
5 маусымға дейін
11
Көкөністер
13 мамырдан бастап
10 маусымға дейін
25 сәуірден бастап
10 маусымға дейін
12
Бақша
дақылдары
13 мамырдан бастап
10 маусымға дейін
25 сәуірден бастап
10 маусымға дейін
13
Жемшөптік
дақылдар,
соның ішінде
бірінші,
екінші және
үшінші өсу
жылдарындағы
бұршақ
тұқымдас
көпжылдық
шөптер
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
15 мамырдан бастап
10 маусымға дейін
14
Шабындық
жерлерді
шалғындандыру
үшін егілген
көпжылдық
шөптер
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
бірінші мерзім - 1
мамырдан бастап 31
мамырға дейін,
екінші мерзім - 5
шілдеден бастап 10
қыркүйекке дейін
15
Сүрлемдік
жүгері мен
күнбағыс
13 мамырдан бастап
8 маусымға дейін
15 мамырдан бастап
31 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2013 году по Тарановскому району
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 27 мая 2013 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2013 года № 4152
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, постановлением акимата Костанайской области от 15 апреля 2013 года № 153 "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4112, опубликовано 3 мая 2013 года в газете № 48 "Қостанай таңы") и рекомендациями товарищества с ограниченной ответственностью "Костанайский научно-исследовательский институт сельского хозяйства" от 2 апреля 2013 года № 1-177 акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2013 году по Тарановскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Жакаева С.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 20 апреля 2013 года.
Аким района                                Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ
"Отдел сельского хозяйства
акимата Тарановского района"
______________ А. Оспанов
Приложение
к постановлению акимата
Тарановского района
от 27 мая 2013 года № 198
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2013 году по Тарановскому району
п/
н
Наименование
культур
Сроки
предоставления
заявки
Сроки сева
1
Яровая пшеница
с 13 мая по 8 июня
с 15 мая по 5 июня
2
Озимая пшеница
с 13 мая по 8 июня
с 25 августа по 10
сентября
3
Озимая рожь
с 13 мая по 8 июня
с 25 августа по 10
сентября
4
Гречиха
с 13 мая по 8 июня
с 15 мая по 5 июня
5
Просо
с 13 мая по 8 июня
с 15 мая по 5 июня
6
Ячмень
с 13 мая по 8 июня
с 15 мая по 5 июня
7
Овес
с 13 мая по 8 июня
с 15 мая по 5 июня
8
Зернобобовые
с 13 мая по 8 июня
с 15 мая по 5 июня
9
Масличные
с 13 мая по 8 июня
с 15 мая по 30 мая
10
Картофель
с 13 мая по 8 июня
с 10 мая по 5 июня
11
Овощи
с 13 мая по 10 июня
с 25 апреля по 10
июня
12
Бахчевые
культуры
с 13 мая по 10 июня
с 25 апреля по 10
июня
13
Кормовые
культуры, в том
числе
многолетние
бобовые травы
посева первого,
второго и
третьего годов
жизни
с 13 мая по 8 июня
с 15 мая по 10
июня
14
Многолетние
травы,
посеянные для
залужения
сенокосных
угодий
с 13 мая по 8 июня
первый срок – с 1
мая по 31 мая,
второй срок – с 5
июля по 10
сентября
15
Кукуруза и
подсолнечник на
силос
с 13 мая по 8 июня
с 15 мая по 31 мая