2013 жылы Федоров ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 96 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 сәуірде № 4089 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 мамырдағы № 186 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 28.05.2013 № 186 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7–бабы 5) тармақшасына20–бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатың жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік салық және әлеуметтік аударымдарды төлеу, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және  тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Қ.Өтегеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданының әкімі                    Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы
әкімдігінің денсаулық
сақтау басқармасы
"Федоров аудандық
орталық ауруханасы"
коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорынның
бас дәрігері
__________ Л. Финк
"Ақжан және біз"
жауапкершілік
шектеулі серіктестік
директоры
______ Р. Байменов
"Федоров аудандық
жұмыспен қамту және
әлеуметтiк бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттiк
мекемесінiң бастығы
_______ Т. Волоткевич
"Федоров ауданының
қаржы және экономика
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ В. Гринак
Әкімдіктің

Об организации общественных работ в Федоровском районе в 2013 году
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 27 марта 2013 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2013 года № 4089. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 28 мая 2013 года № 186
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 28.05.2013 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Федоровского района
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,5 минимальной месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района                   К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного
предприятия "Федоровская
центральная районная
больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области
___________ Л. Финк
Директор товарищества
с ограниченной
ответственностью
"Ақжан және біз"
__________ Р. Байменов
Начальник государственного
учреждения "Федоровский
районный отдел занятости
и социальных программ
_________ Т. Волоткевич
Начальник государственного
учреждения "Отдел
экономики и финансов
Федоровского района"
_________ В. Гринак
Утвержден
постановлением акимата

2013 жылғы 27 наурыз
№ 96 қаулысымен
бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Ұйымның
атауы
Жұмыс
түрлері
Жұмыс
көлемі
(сағат)
Еңбекақы
төлеу
Жұмыстардың
нақты
жағдайлары
1.
"Ақжан
және
біз"
жауап-
кершілі-
гі шек-
теулі
серік-
тестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда,
елді мекен-
дерді абат-
тандыруға
қатысу, әле-
уметтік-
мәдени мақ-
сатындағы
объектілер-
дің, тарихи-
сәулеттік
ескерткіш-
тердің,
кешендердің
ағымдағы
жөндеу
жұмысына
қатысу
39072
Ең төменгі
айлық
жалақының
1,5
Қоғамдық
жұмыстарға
бір қатысу-
шының жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республика-
сының еңбек
заңнамасы-
мен еске-
рілген шек-
теулерді
есепке
алып, апта-
сына 40
сағаттан
артық емес,
екі демалыс
күнімен,
бір сағат-
тан кем
емес түскі
үзіліспен
2.
Қостанай
облысы
әкімдігі
Денсау-
лық сақ-
тау бас-
қармасы-
ның "Фе-
доров
аудандық
орталық
ауруха-
насы»"
комму-
налдық
мемле-
кеттік
кәсіпор-
ны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін
жинауға
көмек көр-
сету ауруха-
налық кешен-
нің аумағын
абаттандыру-
ға қатысу,
қоршауларын
сырлау, өн-
дірістік
жайлардың,
сыртқы қа-
бырғаларын
ақтау
2288
Ең төменгі
айлық
жалақының
1,5
Қоғамдық
жұмыстарға
бір қаты-
сушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республика-
сының еңбек
заңнамасы-
мен еске-
рілген шек-
теулерді
есепке
алып, апта-
сына 40
сағаттан
артық емес,
екі демалыс
күнімен,
бір сағат-
тан кем
емес түскі
үзіліспен.

от 27 марта 2013 года
№ 96
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
Оплата
труда
Конкретные
условия работ
1.
Товарищество
с ограничен-
ной ответст-
венностью
"Ақжан және
біз"
Помощь в
уборке
территории,
участие в
благоуст-
ройстве
населенных
пунктов,
участие в
текущем
ремонте
объектов
социально-
культурного
назначения,
историко-
архитектур-
ных памят-
ников, ком-
плексов, не
требующая
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
39072
1,5
мини-
мальной
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжитель-
ность рабо-
чего времени
одного участ-
ника общест-
венных работ
– не более 40
часов в неде-
лю, учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством Респуб-
лики Казах-
стан, с двумя
выходными
днями, обе-
денным пере-
рывом не ме-
нее одного
часа
2.
Коммунальное
государст-
венное
предприятие
"Федоровская
центральная
районная
больница"
Управления
здравоохра-
нения аки-
мата Кос-
танайской
области
Помощь в
уборке,
участие в
благоуст-
ройстве
территории
больничного
комплекса,
покраска
ограждений,
побелка
наружных
стен произ-
водственных
помещений,
не требу-
ющая пред-
варительной
профессио-
нальной
подготовки
работника
2288
1,5
мини-
мальной
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжитель-
ность рабо-
чего времени
одного участ-
ника общест-
венных работ
– не более 40
часов в не-
делю, учиты-
вая ограни-
чения, пре-
дусмотренные
трудовым
законодатель-
ством Респуб-
лики Казах-
стан, с двумя
выходными
днями, обе-
денным пере-
рывом не ме-
нее одного
часа