Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 20 ақпандағы № 135/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 наурызда № 3486 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 236/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 14.06.2018 № 236/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Азаматтардың жекелеген санаттарына дәрілік заттар "Бозентан", "Риоцигуат", "Илопрост" амбулаториялық емдеу кезінде тегін, облыстық бюджет қаражаты есебінен қосымша қамтамасыз етілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 15.06.2017 № 130/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Есенжолов
Облыстық мәслихаттың хатшысы М. Көбенов
КЕЛІСІЛДІ
"Павлодар облысының Денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің (ДСБ) бастығы Н. Касимов
2013 жылғы 20 ақпан

О дополнительном лекарственном обеспечении
Решение маслихата Павлодарской области от 20 февраля 2013 года N 135/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2013 года N 3486. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14 июня 2018 года № 236/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14.06.2018 № 236/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить отдельным категориям граждан лекарственные средства "Бозентан", "Риоцигуат", "Илопрост", при амбулаторном лечении бесплатно, за счет средств областного бюджета.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Павлодарской области от 15.06.2017 № 130/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Есенжулов
Секретарь областного маслихата М. Кубенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник Государственного
учреждения "Управление здравоохранения
Павлодарской области" Н. Касимов
20 февраля 2013 года