Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Павлодар облысының әкімдігінің 2013 жылғы 01 сәуірдегі N 96/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 сәуірде N 3512 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі N 329/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 18.09.2013 N 329/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18-бабы 2)-тармақшасына238-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесі осы қаулының 12345-қосымшаларына сәйкес анықталсын.
2. Павлодар облысы әкімдігінің:
2008 жылғы 23 мамырдағы "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" N 125/6, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 9 маусымда N 3113 болып тіркелді, 2008 жылғы 14 маусымда N 65 "Звезда Прииртышья", 2008 жылғы 12 маусымда N 64 "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланды);
2010 жылғы 16 сәуірдегі "Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 мамырдағы "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" N 125/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" N 77/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 11 мамырда N 3163 болып тіркелді, 2010 жылғы 20 мамырда N 53 "Звезда Прииртышья", 2010 жылғы 20 мамырда N 53 "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланды) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми түрде жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Арын
"КЕЛІСІЛДІ"
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    М. Көбенов
2013 жылғы "29" наурыз
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы "1" сәуір
N 96/4 қаулысына
1-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық
сақтау мамандары лауазымдарының тізбесi

Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Павлодарской области от 01 апреля 2013 года N 96/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 апреля 2013 года N 3512. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18 сентября 2013 года N 329/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18.09.2013 N 329/10.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, согласно приложениям 12345 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Павлодарской области:
от 23 мая 2008 года N 125/6 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3113 от 9 июня 2008 года, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" 14 июня 2008 года, N 65, "Сарыарқа самалы" 12 июня 2008 года, N 64);
от 16 апреля 2010 года N 77/6 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 23 мая 2008 года N 125/6 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3163 от 11 мая 2010 года, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" 20 мая 2010 года, N 53, "Сарыарқа самалы" 20 мая 2010 года, N 53).
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь
областного маслихата                       М. Кубенов
"29" марта 2013 год.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "1" апреля 2013 года N 96/4
Перечень должностей специалистов здравоохранения,
работающих в аульной (сельской) местности

1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары (соның ішінде бірінші орынбасар).
2. Бөлімше (бөлімшелер, филиал зертханасы, бөлім) басшысы.
3. Дәріхана меңгерушісі.
4. Мамандар: барлық мамандықтағы дәрігерлер, акушер, емдәм бикесі, тіс дәрігері, тіс технигі, медициналық бике, фельдшер, медициналық статистик, медициналық зертханашы, провизор (фармацевт), психолог, рентген зертханашысы, фармацевт, фельдшер (-зертханашы), әлеуметтік жұмыс бойынша маман (әлеуметтік қызметші).
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы "1" сәуір
N 96/4 қаулысына
2-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік
қамсыздандыру мамандары лауазымдарының тізбесi
1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары.
2. Мамандар: дәрігер, тіс дәрігері, емдәм бикесі, медициналық бике, мамандандырылған медициналық бике, күтім көрсету бойынша әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік жұмыс бойынша маман.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы "1" сәуір
N 96/4 қаулысына
3-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін білім
беру мамандары лауазымдарының тізбесi
1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары (шаруашылық жұмысы жөніндегі орынбасарынан басқа).
2. Мектептен тыс ұйымдардағы қызығушылығы бойынша студия, клуб жетекшісі.
3. Оқу-консультация пункті, шеберхана, зертхана, кабинет, сектор, бөлімшенің меңгерушісі.
4. Мамандар: барлық мамандықтағы мұғалімдер, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орнының оқытушысы, жетекші, тәрбиеші, нұсқаушы, шебер, әдістемеші, музыкалық жетекші.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы "1" сәуір
N 96/4 қаулысына
4-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін
мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесi
1. Мәдениет және мұрағат ісі мемлекеттік мекемесі мен қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары (шаруашылық жұмысы жөніндегі орынбасарынан басқа).
2. Клуб, мұрағат, мұрағат қоймасының меңгерушісі, бөлімше, сектор, бөлімше (бөлім), филиал басшысы, көркем жетекші, үйірме жетекшісі.
3. Мамандар: сүйемелдеуші, әртіс, библиограф, кітапханашы, дыбыс режиссері, дыбыс операторы, нұсқаушы, мәдени ұйымдастырушы, әдістемеші, суретші, хореограф, мұражай, мұрағат қорын сақтаушы, мұрағатшы, археограф.
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы "1" сәуір
N 96/4 қаулысына
5-қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін
спорт мамандары лауазымдарының тізбесi

1. Руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия.
2. Руководитель подразделения (отделения, лаборатории филиала, отдела).
3. Заведующий аптекой.
4. Специалисты: врачи всех специальностей, акушер, диетическая сестра, зубной врач, зубной техник, медицинская сестра, фельдшер, медицинский статистик, медицинский лаборант, провизор (фармацевт), психолог, рентгенлаборант, фармацевт, фельдшер (-лаборант), специалист по социальной работе (социальный работник).
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "1" апреля 2013 года N 96/4
Перечень должностей специалистов социального обеспечения,
работающих в аульной (сельской) местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия.
2. Специалисты: врач, зубной врач, диетическая сестра, медицинская сестра, специализированная медицинская сестра, социальный работник по уходу, специалист по социальной работе.
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "1" апреля 2013 года N 96/4
Перечень должностей специалистов образования,
работающих в аульной (сельской) местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия (кроме заместителя по хозяйственной части).
2. Руководитель студии, клуба по интересам внешкольных организаций.
3. Заведующий учебно-консультационным пунктом, мастерской, лабораторией, кабинетом, сектором, отделением.
4. Специалисты: учителя всех специальностей, преподаватель учебного заведения технического и профессионального, послесреднего образования, вожатый, воспитатель, инструктор, мастер, методист, музыкальный руководитель.
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "1" апреля 2013 года N 96/4
Перечень должностей специалистов культуры,
работающих в аульной (сельской) местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия культуры и архивного дела (кроме заместителя по хозяйственной части).
2. Заведующий клубом, архивом, архивохранилищем, руководитель подразделения, сектора, отделения (отдела), филиала, художественный руководитель, руководитель кружка.
3. Специалисты: аккомпаниатор, артист, библиограф, библиотекарь, звукорежиссер, оператор звукозаписи, инструктор, культорганизатор, методист, художник, хореограф, хранитель фондов в музеях, архивах, архивист, архивариус, археограф.
Приложение 5
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "1" апреля 2013 года N 96/4
Перечень должностей специалистов спорта,
работающих в аульной (сельской) местности

1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын, филиал басшысы және басшысының орынбасары (шаруашылық жұмысы жөніндегі орынбасарынан басқа).
2. Спорт имараттары, бассейн меңгерушісі.
3. Мамандар: нұсқаушы, әдістемеші, жаттықтырушы.

1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, филиала (кроме заместителя по хозяйственной части).
2. Заведующий спортивным сооружением, бассейном.
3. Специалисты: инструктор, методист, тренер.