Павлодар облысы бойынша жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін 2014 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қаңтарда N 3678 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 487-бабына, 2003 жылғы 9 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Су кодексі" 38-бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылық министрінің міндетін атқарушы 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" N 223 бұйрығына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар облысы бойынша жерүсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін 2014 жылға арналған төленетін төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.

О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2014 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 20 декабря 2013 года N 220/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 января 2014 года N 3678
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и подпункта 5) статьи 38 "Водного кодекса Республики Казахстан" от 9 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 223 "Об утверждении методики расчета платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2014 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии и охраны окружающей среды.