Ақсу қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 06 ақпандағы N 128/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 наурызда N 3467 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 336/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 21.04.2016 № 336/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 13.11.2013 N 820/5 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Ақсу қаласының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамалары бойынша еңбекке шектеулігі бар тұлғалар;
2) бір жылдан аса жұмыс істемеген тұлғалар;
3) отбасында бір де бір жұмыс істейтін адамы жоқ тұлғалар;
4) 16-дан 29 жасқа дейінгі жастар;
5) туберкулезбен ауыратын науқастар;
6) жұмыс өтілі жоқ тұлғалар;
7) 50 жастан асқан тұлғалар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 13.11.2013 N 820/5 (жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Бақауов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 06 февраля 2013 года N 128/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 марта 2013 года N 3467. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21 апреля 2016 года № 336/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21.04.2016 № 336/4.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 13.11.2013 N 820/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории города Аксу:
1) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультационной комиссии;
2) лица, не работающие более одного года;
3) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
4) молодежь в возрасте от 16 до 29 лет;
5) туберкулезные больные;
6) лица, не имеющие стажа работы;
7) лица старше 50 лет.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 13.11.2013 N 820/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Бакауов