Железин ауданы халқының нысаналы топтарындағы жұмыссыздарды жұмыспен қамту саласында әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 қарашадағы N 467/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда N 3630 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 03 сәуірдегі № 86/4 қаулысымен (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 03.04.2015 № 86/4 қаулысымен (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) бір жылдан аса жұмыс iстемеген тұлғалар;
2) дәрiгерлiк консультативтік комиссиясының анықтамалары бойынша еңбек етуде шектеулігі бар тұлғалар;
3) жиырма тоғыз жасқа дейiнгі жастағы жастар;
4) еңбек өтілі жоқ, жасы жиырма тоғыз жастан асқан тұлғалар;
5) жасы елу жастан асқан тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Абушахманов

О дополнительных мерах по социальной защите в сфере занятости безработных из целевых групп населения Железинского района
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 22 ноября 2013 года N 467/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 декабря 2013 года N 3630. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 03 апреля 2015 года № 86/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 03.04.2015 № 86/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
1) лица, не работающие более года;
2) лица, имеющие ограничение в труде по справкам врачебной консультативной комиссии;
3) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
4) лица старше двадцати девяти лет, не имеющие трудового стажа;
5) лица старше пятидесяти лет.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абушахманов