Май ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 19/01 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 ақпанда N 3414 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 23 маусымдағы N 198/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 23.06.2014 N 198/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 28.10.2013 N 288/10 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тiзбесi белгіленсін:
1) дәрігерлік-консультативтік комиссияның аңықтамасы бойынша еңбекке шектеулігі бар адамдар;
2) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемеген адамдар;
3) 21 жастан бастап 29 жасқа дейінгі адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ғ. Исахановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Пішенбаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в Майском районе
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 22 января 2013 года N 19/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 февраля 2013 года N 3414. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 198/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 198/6.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 28.10.2013 N 288/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии;
2) лица, не работающие длительное время (более одного года);
3) лица в возрасте от 21 года до 29 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исаханову Н.Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Пшенбаев