Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 57/18 "2013 жылы Шарбақты ауданындағы жеке санаттардағы азаматтарды әлеуметтік қолдау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі N 74/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 мамырда N 3529 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 103/36 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 26.12.2013 N 103/36 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 56–бабы 1–тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 11) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 57/18 "2013 жылы Шарбақты ауданындағы жеке санаттардағы азаматтарды әлеуметтік қолдау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3336 тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 4, 2013 жылғы 24 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2–тармақтағы "Жеңіс күніне орай "68000 (алпыс сегіз мың)" көлемінде біржолғы материалдық көмек" сөздерінен кейін сандары мен сөздері, "75000 (жетпіс бес мың)" сандарымен және сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Абдрахманов

О внесении изменения в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 57/18 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан Щербактинского района на 2013 год"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 19 апреля 2013 года N 74/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 мая 2013 года N 3529. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 26 декабря 2013 года N 103/36
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 26.12.2013 N 103/36.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 11) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 57/18 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан Щербактинского района на 2013 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3336, опубликованное 24 января 2013 года в районной газете "Маралды" N 4, 24 января 2013 года в районной газете "Трибуна" N 4) следующее изменение:
в пункте 2 после слов "единовременная материальная помощь ко Дню Победы в размере" цифры и слова "68000 (шестьдесят восемь тысяч)", заменить цифрами и словами "75000 (семьдесят пять тысяч)".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Щербактинского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Т. Абдрахманов