Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының аумағында қызметтің кейбір түрлерін лицензиялау бойынша электрондық мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 4/1098 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 3/784 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қазанда N 1001 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы N 2/338 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 11.05.2014 N 2/338 қаулысымен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңын іске асыру мақсатында Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласының аумағында қызметтің кейбір түрлерін лицензиялау бойынша электрондық мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 4/1098 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 967 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 наурызда «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі келесі редакцияда мазмұндалсын:
«Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27 бабы 1 тармағының 21-1, 22-3 тармақшаларына, 37 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік қызметтер туралы» Заңының 11, 16 және 17 баптарына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
2. Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің ресми сайтына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                 А. Есімов
Енгізуші:
Алматы қаласы Экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы                  С. Қабдолов
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары                    М. Құдышев
Мемлекеттік қызметтерді көрсету
сапасының сақталуын бақылау
бөлімінің басшысы                      М. Сүйіндіков
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің басшысы                  А. Қасымова

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 28 декабря 2012 года № 4/1098 "Об утверждении регламентов электронных государственных услуг по лицензированию некоторых видов деятельности на территории города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 12 сентября 2013 года N 3/784. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 октября 2013 года за N 1001. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 11 мая 2014 года N 2/338
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 11.05.2014 N 2/338 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственных услуг», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг по лицензированию некоторых видов деятельности на территории города Алматы» от 28 декабря 2012 года № 4/1098 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 967, опубликованное 2 марта 2013 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии с подпунктами 21-1, 22-3 пункта 1 статьи 27, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьями 11, 16 и 17 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
2. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на официальном сайте акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Кудышева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы              А. Есимов
Вносит:
Руководитель Управления
экономики и бюджетного
планирования города Алматы           С. Кабдулов
Согласовано:
Заместитель акима
города Алматы                        М. Кудышев
Руководитель отдела контроля
за соблюдением качества
предоставления государственных
услуг аппарата акима
города Алматы                        М. Суюндуков
Руководитель юридического
отдела аппарата акима
города Алматы                        А. Касымова