Солтүстік Қазақстан облысының жеке санаттағы азаматтарына амбулаториялық емделу кезінде қосымша тегін дәрі құралдарын беру туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 13/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 сәуірде N 2236 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы N 14/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14.06.2017 N 14/10 шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халықтың денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысында тұратын, өкпе гипертензиясымен ауыратын азаматтарға амбулаториялық емделу кезінде рецепт бойынша қосымша тегін Бозентан (Траклир) дәрісі берілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
XIІІ сессиясының төрағасы Р. Әбдірахманова
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
хатшысы Қ. Едіресов

О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан Северо-Казахстанской области при амбулаторном лечении бесплатно
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 19 марта 2013 года N 13/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 апреля 2013 года N 2236. Утратило силу решением маслихата Северо-Казахстанской области от 14 июня 2017 года N 14/10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Северо-Казахстанской области от 14.06.2017 N 14/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить дополнительно лекарственное средство Бозентан (Траклир) гражданам с заболеванием легочная гипертензия, проживающим в Северо-Казахстанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XIII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата Р. Абдрахманова
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата К. Едресов