Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін және Петропавл қаласында 2013 жылы екінші өсімдік айналымына басым ауыл шаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 14 тамыздағы N 1499 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 тамызда N 2347 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы N 02.14/03-03/2710 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 11.12.2013 N 02.14/03-03/2710 хаты)
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдері және Петропавл қаласында 2013 жылы екінші өсімдік айналымына басым ауыл шаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері анықталсын, қосымшаға сай.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Т. Закариянов
Петропавл қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 14 тамыздағы
№ 1499 қаулысына
қосымша
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін және Петропавл қаласында 2013 жылы екінші өсімдік айналымына басым ауылшаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері
р/р
Дақылдардың атауы
Өтінім беру мерзімдері
Егу мерзімдері
1
Қияр
2013 жылғы 20 қыркүйекке дейін
2013 жылғы 1 қыркүйек – 2013 жылғы 31 желтоқсан

Об определении сроков предоставления заявки на включение список получателей субсидий и оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур на второй культурооборот в 2013 году в городе Петропавловске
Постановление акимата города Петропавловска от 14 августа 2013 года N 1499. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 августа 2013 года N 2347. Утратило силу (письмо аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2013 года N 02.14/03-03/2710
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11.12.2013 N 02.14/03-03/2710
В соответствии с пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждение Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат города Петропавловска Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур на второй культурооборот в 2013 году в городе Петропавловске, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н. Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Т. Закарьянов
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 14 августа 2013 года № 1499
Сроки предоставления заявки на включение список получателей
субсидий и оптимальные сроки сева приоритетных
сельскохозяйственных культур на второй культурооборот
в 2013 году в городе Петропавловске
Наименования культур
Сроки предоставления
заявки
Сроки сева
1
Огурцы
До 20 сентября 2013 года
1 сентября 2013 года – 31 декабря 2013 года